Schaatstijden

  1. Hoorn (NED) - Langebaan - Pupillen -
    Langebaan - Pupillen
    Hoorn (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies
    Name                   			500m   		100m 		300m 		300m   		
    van Hall, Mimi         	LYA	NED	50,27  	1   SB 	12,99  	2   SB 	       	       	32,08  	2   SB 	
    Oussoren, Sharissa     	LYA	NED	51,03  	2   SB 	12,72  	1   SB 	       	       	31,54  	1   SB 	
    Duiker, Myrthe         	LYA	NED	51,97  	3   SB 	13,33  	5   SB 	       	       	32,21  	3   SB 	
    Kuip, Rosan            	LYC	NED	53,80  	4   PR 	13,26  	4   SB 	       	       	32,89  	4   SB 	
    Buis, Melissa          	LYA	NED	53,91  	5   SB 	13,80  	9   SB 	       	       	33,44  	5   SB 	
    Roos, Cilia            	LYA	NED	54,14  	6   PR 	13,24  	3   SB 	       	       	33,95  	7   SB 	
    Petitjean, Noa         	LYC	NED	54,79  	7   PR 	13,57  	7   SB 	       	       	33,47  	6   SB 	
    Veerman, Indy          	LYB	NED	55,23  	8   SB 	13,79  	8   SB 	       	       	34,15  	8   SB 	
    Oldenburger, Eva       	LYA	NED	57,39  	9   PR 	13,90  	11  SB 	       	       	34,86  	9   SB 	
    Maijenburg, Lotte      	LYB	NED	59,74  	10  PR 	14,52  	15  SB 	       	       	37,57  	14  SB 	
    Boos, Merthe           	LYC	NED	1.00,22	11  SB 	13,46  	6   SB 	       	       	35,09  	11  SB 	
    Visser, Tess           	LYA	NED	1.00,40	12  PR 	14,64  	17     	       	       	36,69  	12  SB 	
    Kuip, Amber            	LYB	NED	1.00,42	13     	14,60  	16  SB 	       	       	37,40  	13     	
    Groeneveld, Isa        	LYC	NED	1.02,27	14  PR 	14,28  	12  SB 	       	       	38,69  	16     	
    Harder, Sari           	LYB	NED	1.08,49	15     	13,88  	10  SB 	       	       	34,99  	10  SB 	
    Vriend, Sanne          	LYC	NED	       	       	14,39  	13  SB 	37,15  	1   SB 	38,44  	15     	
    Dekker, Selene         	LYD	NED	       	       	14,42  	14  SB 	39,52  	4   SB 	39,66  	19     	
    Baas, Annageer         	LYC	NED	       	       	14,68  	18  SB 	40,24  	5   SB 	40,51  	20     	
    van Beek, Femke        	LYC	NED	       	       	14,84  	19  SB 	38,73  	3   SB 	39,12  	18     	
    Stavenuiter, Fré       	LYC	NED	       	       	14,89  	20  SB 	38,40  	2   SB 	39,07  	17     	
    Petitjean, Fay         	LYE	NED	       	       	15,35  	21  SB 	41,51  	7   SB 	40,95  	21  SB 	
    Valenteijn, Jasmijn    	LYD	NED	       	       	15,39  	22  SB 	41,38  	6   SB 	43,96  	23     	
    Berkhout, Maartje      	LYF	NED	       	       	15,61  	23  SB 	42,89  	9   SB 	44,20  	24     	
    Meijer, Elif           	LYC	NED	       	       	15,67  	24  SB 	42,19  	8   SB 	42,96  	22     	
    Kos, Rosan             	LYC	NED	       	       	15,90  	25  SB 	43,91  	11  SB 	45,69  	29     	
    van Toorenburg, Ninthe 	LYB	NED	       	       	15,97  	26  SB 	43,54  	10  SB 	44,22  	25     	
    Vlieland, Kiki         	LYE	NED	       	       	16,02  	27  SB 	44,26  	12  SB 	44,62  	26     	
    Kleijne, Aukje         	LYA	NED	       	       	16,30  	28  SB 	45,99  	16     	45,45  	28  SB 	
    Kuin, Marin            	LYF	NED	       	       	16,36  	29  SB 	44,49  	13  SB 	44,97  	27     	
    Knook, Maudy           	LYC	NED	       	       	16,45  	30  SB 	45,02  	14  SB 	47,59  	31     	
    Niejenhuis, Elvira     	LYC	NED	       	       	17,77  	31     	48,81  	17  SB 	49,17  	32     	
    Eilander, Thijsje      	LYF	NED	       	       	20,05  	32  SB 	56,78  	18  SB 	1.04,97	34     	
    Obdam, Sanne           	LYF	NED	       	       	20,76  	33  SB 	57,24  	19  SB 	55,79  	33  SB 	
    Valenteijn, Lisa       	LYF	NED	       	       	21,75  	34     	45,91  	15  SB 	46,86  	30     	
    
    Men
    Name                   			500m 		100m 		300m 		300m 		700m   		
    Berkhout, Chris        	MYA	NED	47,40  	1   PR 	12,52  	2   SB 	       	       	29,71  	1   SB 	       	       	
    Halfweeg, Jens         	MYA	NED	49,45  	2   PR 	12,01  	1   SB 	       	       	30,74  	2   SB 	       	       	
    Baas, Nathan           	MYA	NED	49,65  	3   PR 	12,71  	3   SB 	       	       	30,80  	3   SB 	       	       	
    Has, Stefan            	MYA	NED	50,70  	4   SB 	       	       	       	       	       	       	1.09,18	1   SB 	
    Brommersma, Elmer      	MYA	NED	51,54  	5   SB 	       	       	       	       	       	       	1.11,47	2   SB 	
    Kee, Tim               	MYA	NED	52,31  	6   SB 	13,15  	6   SB 	       	       	32,16  	4   SB 	       	       	
    Vlieland, Stijn        	MYC	NED	52,89  	7   PR 	13,55  	11  SB 	       	       	33,10  	6   SB 	       	       	
    Feenstra, Jarne        	MYC	NED	53,57  	8   SB 	13,88  	14  SB 	       	       	33,32  	7   SB 	       	       	
    van Hall, Moos         	MYC	NED	54,22  	9   SB 	13,54  	10  SB 	       	       	       	DQ     	       	       	
    Schilder, Thomas       	MYA	NED	54,85  	10  PR 	       	       	       	       	       	       	1.20,93	3   SB 	
    Baas, David            	MYC	NED	54,85  	10  PR 	13,12  	5   SB 	       	       	33,79  	8   SB 	       	       	
    Oldengarm, Melle       	MYB	NED	55,01  	12  PR 	13,78  	12  SB 	       	       	34,52  	9   SB 	       	       	
    van de Wetering, Hannes	MYD	NED	56,28  	13  PR 	13,16  	7   SB 	       	       	39,89  	21     	       	       	
    Veldkamp, Sam          	MYD	NED	57,94  	14     	13,93  	15     	       	       	36,31  	12     	       	       	
    Veerman, Koen          	MYC	NED	58,45  	15  PR 	14,65  	22  SB 	       	       	37,09  	15  SB 	       	       	
    Huizinga, Jannick      	MYA	NED	58,63  	16  PR 	13,29  	8   SB 	       	       	35,56  	11  SB 	       	       	
    Peerdeman, Pom         	MYD	NED	59,05  	17  SB 	14,53  	21  SB 	       	       	36,68  	13  SB 	       	       	
    Zuiker, Dylano         	MYC	NED	59,58  	18  SB 	14,36  	17  SB 	       	       	36,93  	14  SB 	       	       	
    Huizinga, Sven         	MYB	NED	       	DQ     	13,03  	4   SB 	       	       	32,36  	5   SB 	       	       	
    Molenaar, Ko           	MYA	NED	       	DQ     	13,48  	9   SB 	       	       	34,83  	10  SB 	       	       	
    Broersma, Friso        	MYD	NED	       	       	13,80  	13  SB 	38,69  	2   SB 	39,29  	19     	       	       	
    Nieuwold, Stijn        	MYC	NED	       	       	14,27  	16  SB 	40,30  	7   SB 	40,79  	23     	       	       	
    Offerman, Diégo        	MYD	NED	       	       	14,38  	18  SB 	39,79  	5   SB 	39,56  	20  SB 	       	       	
    Brommersma, Sjoerd     	MYD	NED	       	       	14,41  	19  SB 	39,83  	6   SB 	40,39  	22     	       	       	
    Thijsse, Thomas        	MYA	NED	       	       	14,49  	20  SB 	39,09  	3   SB 	41,03  	24     	       	       	
    Storm, Mark            	MYE	NED	       	       	14,67  	23  SB 	41,81  	10     	38,66  	16  SB 	       	       	
    van de Wetering, Timme 	MYE	NED	       	       	14,67  	23     	39,59  	4   SB 	38,70  	17  SB 	       	       	
    Bakker, Pepijn         	MYA	NED	       	       	14,95  	25  SB 	41,84  	11  SB 	43,13  	26     	       	       	
    van der Leij, Jorgen   	MYC	NED	       	       	14,99  	26  SB 	41,80  	9   SB 	43,51  	27     	       	       	
    de Roo, Thomas         	MYB	NED	       	       	15,16  	27  SB 	38,23  	1   SB 	39,13  	18     	       	       	
    ten Klei, Bas          	MYB	NED	       	       	15,23  	28     	40,39  	8      	41,36  	25     	       	       	
    Dekker, Martin         	MYD	NED	       	       	15,44  	29  SB 	43,37  	13  SB 	44,08  	30     	       	       	
    Eilander, Jerke        	MYE	NED	       	       	15,92  	30  SB 	43,21  	12  SB 	43,74  	29     	       	       	
    van Eekelen, Jurian    	MYF	NED	       	       	16,36  	31     	43,43  	14  SB 	43,65  	28     	       	       	
    Peerdeman, Charlie     	MYF	NED	       	       	17,16  	32  SB 	48,80  	16  SB 	51,47  	32     	       	       	
    Baeten, Thijmen        	MYD	NED	       	       	17,89  	33  SB 	48,30  	15  SB 	47,44  	31  SB 	       	       	
    Obdam, Gijs            	MYE	NED	       	       	18,52  	34  SB 	54,69  	18     	55,90  	33     	       	       	
    Bakker, Mats           	MYF	NED	       	       	20,41  	35  SB 	53,99  	17  SB 	56,11  	34     	       	       	
    
                
  2. Hachinohe-Nagane (JPN) - National Team Time Trials -
    National Team Time Trials
    Hachinohe-Nagane (JPN)
    18 - 19 October 2019
    
    Ladies
    Name              			500m 		1000m  		1500m  		
                      			18 Oct 		18 Oct 		18 Oct 		
    Go, Arisa         	L30	JPN	38,50  	1   TR 	       	       	       	       	
    Tsuji, Maki       	L35	JPN	38,53  	2      	       	       	       	       	
    Inagawa, Kurumi   	LN2	JPN	39,08  	3      	       	       	       	       	
    Soga, Konami      	LSA	JPN	39,13  	4   SB 	       	       	       	       	
    Takagi, Miho      	LSA	JPN	       	       	1.16,56	1   TR 	       	       	
    Takagi, Nana      	LSA	JPN	       	       	       	       	2.00,73	1   TR 	
    Sakai, Nene       	LSA	JPN	       	       	       	       	2.01,83	2   SB 	
    Sato, Ayano       	LN4	JPN	       	       	       	       	2.02,94	3   SB 	
    
    Men
    Name              			500m 		3000m  		1000m  		
                      			18 Oct 		18 Oct 		19 Oct 		
    Matsui, Yamato    	MN3	JPN	35,07  	1   TR 	       	       	       	       	
    Murakami, Yuma    	MSA	JPN	35,13  	2   SB 	       	       	       	       	
    Shinhama, Tatsuya 	MN4	JPN	35,26  	3   SB 	       	       	       	       	
    Hasegawa, Tsubasa 	MSA	JPN	35,51  	4   SB 	       	       	       	       	
    Haga, Ryohei      	M30	JPN	35,86  	5      	       	       	       	       	
    Ichinohe, Seitaro 	MSA	JPN	       	       	3.46,09	1   TR 	       	       	
    Tsuchiya, Riku    	MN3	JPN	       	       	3.47,70	2      	       	       	
    Williamson, Shane 	MSA	JPN	       	       	3.49,23	3      	       	       	
    Tsuchiya, Ryosuke 	MSA	JPN	       	       	3.49,56	4      	       	       	
    Obayashi, Masahito	MSA	JPN	       	       	3.50,67	5      	       	       	
    Ito, Takahiro     	MN4	JPN	       	       	3.53,78	6      	       	       	
    Yamada, Masaya    	MN4	JPN	       	       	       	       	1.09,86	1   TR 	
    Miwa, Junya       	MSA	JPN	       	       	       	       	1.10,78	2   SB 	
    Oda, Takuro       	MSA	JPN	       	       	       	       	1.10,89	3   SB 	
    
                
  3. Haarlem (NED) - Kennemercup 3 / IJsbeercup 2 -
    Kennemercup 3 / IJsbeercup 2
    Haarlem (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies - Kennemercup
    Name                     			100m 		100m 		300m 		300m 		
    Iskes, Manon             	LB2	NED	11,75  	1   SB 	12,02  	3      	28,75  	4   SB 	29,43  	7      	
    Donoghue, Tara           	LA1	IRL	11,81  	2   SB 	11,94  	2      	28,85  	7   SB 	28,40  	2   SB 	
    van der Spek, Bowien     	LB2	NED	11,82  	3   SB 	12,11  	5      	28,88  	8   SB 	28,77  	4   SB 	
    van den Hoek, Michelle   	LA1	NED	11,85  	4   SB 	11,93  	1      	28,56  	2   SB 	28,16  	1   SB 	
    Velthuijsen, Renata      	LSA	NED	11,92  	5   SB 	12,11  	5      	28,49  	1   SB 	28,95  	6      	
    van Abswoude, Kristel    	LN1	NED	12,04  	6   SB 	12,44  	11     	29,46  	10  SB 	29,62  	8      	
    Iskes, Daphne            	LB2	NED	12,06  	7   SB 	12,22  	8      	28,76  	5   SB 	28,84  	5      	
    de Jong, Madelief        	LN1	NED	12,08  	8   SB 	12,09  	4      	28,64  	3   SB 	28,68  	3      	
    Timmerman, Tessa         	LN1	NED	12,12  	9   SB 	12,20  	7      	28,77  	6   SB 	29,74  	9      	
    Roos, Sanne              	LB1	NED	12,29  	10  SB 	12,61  	15     	30,48  	15  SB 	30,45  	14  SB 	
    van den Hurk, Wies       	LB1	NED	12,30  	11  SB 	12,33  	9      	29,82  	12  SB 	29,92  	10     	
    Butter, Milou            	LA1	NED	12,45  	12  SB 	12,40  	10  SB 	29,19  	9   SB 	30,25  	12     	
    Keur, Aranka             	L35	NED	12,51  	13  SB 	12,45  	12  SB 	29,78  	11  SB 	30,36  	13     	
    Veltman, Tessa           	LA1	NED	12,58  	14  SB 	12,49  	14  SB 	30,38  	14  SB 	30,12  	11  SB 	
    Rijksbaron, Milou        	LB2	NED	12,60  	15  SB 	12,68  	16     	31,11  	16  SB 	31,12  	17     	
    van Assema, Nienke       	LB2	NED	12,79  	16  SB 	12,87  	17     	31,97  	18  SB 	31,71  	18  SB 	
    Molenaar, Leanne         	LB2	NED	12,79  	16  SB 	13,05  	18     	31,17  	17  SB 	30,69  	16  SB 	
    van der Veer, Renske     	LB2	NED	12,82  	18  SB 	12,46  	13  SB 	30,22  	13  SB 	30,54  	15     	
    Boers, Roxanne           	LN1	NED	13,48  	19  SB 	13,36  	19  SB 	32,81  	20  SB 	33,01  	20     	
    Overbosch, Renske        	LB1	NED	13,55  	20  SB 	13,52  	20  SB 	33,45  	23  SB 	32,94  	19  SB 	
    Udo, Channa              	LB1	NED	13,62  	21  SB 	13,60  	21  SB 	32,67  	19  SB 	33,42  	22     	
    van der Zalm, Melanie    	LA1	NED	13,64  	22  SB 	13,60  	21  SB 	33,42  	22  SB 	33,01  	20  SB 	
    de Boer, Francisca       	LSA	NED	13,87  	23  SB 	13,88  	23     	33,01  	21  SB 	33,52  	23     	
    Bakkers, Floor           	LB1	NED	14,23  	24  SB 	14,58  	24     	35,38  	24  SB 	35,90  	24     	
    
    Ladies - IJsbeercup
    Name                     			100m 		100m 		300m 		300m 		
    de Bock, Lotte           	LC1	NED	12,39  	1   SB 	12,61  	2      	31,33  	2   SB 	31,45  	1      	
    Dingjan, Lara            	LC2	NED	12,45  	2   SB 	12,51  	1      	31,87  	3   SB 	32,21  	5      	
    Weenink, Eeke Emilie     	LC2	NED	12,93  	3   SB 	13,00  	5      	32,12  	5   SB 	32,49  	7      	
    Ganzinga, Sanne          	LC1	NED	12,97  	4   SB 	13,09  	6      	31,11  	1   SB 	32,11  	4      	
    Huizinga, Maerle         	LC2	NED	12,99  	5   SB 	13,09  	6      	32,22  	8   SB 	31,86  	3   SB 	
    Heijnen, Marit           	LC2	NED	12,99  	5   SB 	12,84  	3   SB 	32,19  	7   SB 	31,66  	2   SB 	
    Kosters, Jade            	LC1	NED	13,09  	7   SB 	12,90  	4   SB 	32,10  	4   SB 	32,92  	10     	
    van den Heuvel, Sylvie   	LC2	NED	13,18  	8   SB 	13,38  	9      	33,01  	10  SB 	32,49  	7   SB 	
    Diderich, Evelien        	LC1	NED	13,30  	9   SB 	13,14  	8   SB 	32,31  	9   SB 	32,73  	9      	
    Freeze, Sanne            	LC1	NED	13,64  	10  SB 	13,39  	10  SB 	32,13  	6   SB 	32,28  	6      	
    Ruissen, Tessa           	LC1	NED	13,74  	11  SB 	13,87  	14     	36,82  	19  SB 	36,83  	18     	
    van der Meulen, Charlotte	LC1	NED	13,79  	12  SB 	13,71  	13  SB 	34,38  	14  SB 	33,78  	12  SB 	
    de Bruin, Merit          	LC1	NED	13,81  	13  SB 	13,70  	12  SB 	34,30  	13  SB 	34,23  	13  SB 	
    van der Bent, Mirre      	LC2	NED	13,82  	14  SB 	13,58  	11  SB 	33,64  	11  SB 	33,04  	11  SB 	
    Nijman, Valerie          	LC1	NED	14,00  	15  SB 	20,03  	21     	33,96  	12  SB 	35,13  	15     	
    Jansen, Julia-Rosa       	LC2	NED	14,28  	16  SB 	14,30  	16     	34,94  	16  SB 	36,23  	17     	
    Prenen, Mees             	LC1	NED	14,37  	17  SB 	14,25  	15  SB 	34,86  	15  SB 	34,38  	14  SB 	
    de Ruyter, Rinske        	LC1	NED	14,52  	18  SB 	14,46  	17  SB 	36,78  	18  SB 	38,08  	19     	
    Kraan, Jasmijn           	LC1	NED	14,86  	19  SB 	14,79  	18  SB 	36,09  	17  SB 	35,84  	16  SB 	
    Krom, Eveline            	LC1	NED	15,32  	20  SB 	15,44  	20     	38,81  	20  SB 	38,44  	20  SB 	
    Veldhuijs, Tessa         	LC1	NED	15,61  	21  SB 	15,11  	19  SB 	40,24  	21  SB 	40,88  	21     	
    
    Men - Kennemercup
    Name                     			100m 		100m 		300m 		300m 		
    Stoop, Sven-Yvo          	MSA	NED	10,55  	1   SB 	10,59  	1      	25,06  	1   SB 	25,37  	1      	
    Heijnen, Sven            	MA2	NED	10,59  	2   SB 	10,60  	2      	25,68  	3      	25,53  	2      	
    Lammers, Joshua          	MB2	NED	10,89  	3   SB 	11,00  	3      	25,71  	4   SB 	26,15  	4      	
    Kleijne, Luuk            	MSA	NED	10,91  	4   SB 	11,12  	5      	26,17  	5   SB 	26,53  	6      	
    Schrama, Ivar            	MB2	NED	11,14  	5   SB 	11,06  	4   SB 	26,88  	7   SB 	26,95  	7      	
    Wouda, Wessel            	MSA	NED	11,16  	6   SB 	11,37  	7      	26,31  	6   SB 	26,43  	5      	
    van der Meulen, Niels    	MB2	NED	11,38  	7   SB 	11,44  	8      	27,64  	8   SB 	27,93  	8      	
    van Mulligen, Joeke      	MA1	NED	11,45  	8   SB 	11,68  	9      	28,46  	13  SB 	28,04  	10  SB 	
    Weenink, Abe Jan         	MB2	NED	11,69  	9   SB 	11,75  	10     	28,04  	9   SB 	27,95  	9   SB 	
    Heinis, Klaas            	MB2	NED	11,70  	10  SB 	11,95  	15     	28,13  	12  SB 	28,22  	11     	
    van het Kaar, Joost      	M40	NED	11,78  	11  SB 	11,80  	11     	28,07  	10  SB 	28,24  	12     	
    Keijzer, Jonas           	MA1	NED	11,83  	12  SB 	11,91  	12     	28,10  	11  SB 	28,66  	15     	
    Olthuis, Joery           	M50	NED	11,94  	13  SB 	11,93  	14  SB 	28,67  	16  SB 	28,93  	17     	
    Radenovic, Constant      	MB1	NED	12,13  	14  SB 	12,10  	17  SB 	28,68  	17  SB 	28,84  	16     	
    Weenink, Johan           	M45	NED	12,16  	15  SB 	12,15  	18  SB 	29,83  	20  SB 	29,84  	19     	
    Schouwenaar, Robert      	M50	NED	12,17  	16  SB 	12,37  	19     	28,55  	15  SB 	28,99  	18     	
    de Vries, Daan (1987)    	M30	NED	12,17  	16  SB 	11,92  	13  SB 	28,54  	14  SB 	28,31  	13  SB 	
    van Dijk, Evert Jan      	M40	NED	12,23  	18  SB 	12,08  	16  SB 	28,87  	18  SB 	28,56  	14  SB 	
    Dekker, Erwin            	M60	NED	12,66  	19  SB 	12,50  	20  SB 	29,30  	19  SB 	29,86  	20     	
    van der Slot, Wim        	M50	NED	12,88  	20  SB 	12,75  	21  SB 	29,98  	21  SB 	30,28  	21     	
    Hoogewerf, Lou           	M65	NED	14,04  	21  SB 	13,95  	22  SB 	34,67  	22  SB 	35,01  	22     	
    van Dijk, Mike           	MA2	NED	       	DNF    	11,23  	6   SB 	25,61  	2   SB 	26,03  	3      	
    
    Men - IJsbeercup
    Name                     			100m 		100m 		300m 		300m 		
    Plug, Jelle              	MC2	NED	11,31  	1   SB 	11,29  	1   SB 	27,03  	1   SB 	26,80  	1   SB 	
    van der Slot, Jelmer     	MC1	NED	12,37  	2   SB 	12,35  	2   SB 	29,95  	3   SB 	30,67  	3      	
    Schouwenaar, Fred        	MC1	NED	12,53  	3   SB 	12,59  	3      	29,88  	2   SB 	29,92  	2      	
    van der Veer, Miel       	MC2	NED	12,62  	4   SB 	12,86  	6      	30,29  	4   SB 	30,75  	6      	
    de Groot, Mik            	MC1	NED	12,79  	5   SB 	12,99  	7      	30,88  	6   SB 	31,31  	7      	
    Huizenga, Stefan         	MC1	NED	12,80  	6   SB 	12,83  	4      	31,21  	7   SB 	30,67  	3   SB 	
    van der Zalm, Tim        	MC2	NED	13,07  	7   SB 	13,29  	8      	30,71  	5   SB 	30,68  	5   SB 	
    Enzler, Otis             	MC1	NED	13,08  	8   SB 	13,29  	8      	34,09  	9   SB 	33,89  	9   SB 	
    Braak, Bram              	MC1	NED	13,39  	9   SB 	12,84  	5   SB 	32,66  	8   SB 	32,83  	8      	
    van Bakel, Toine         	MC1	NED	14,09  	10  SB 	14,18  	10     	37,80  	10  SB 	38,77  	10     	
    
                
  4. Haarlem (NED) - IJskonijncup 2 -
    IJskonijncup 2
    Haarlem (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies
    Name                     			100m 		100m 		300m 		300m 		
    Noom, Nicole             	LYA	NED	13,03  	1   SB 	13,12  	1      	32,36  	1   SB 	32,15  	1   SB 	
    Möllers, Zhara           	LYA	NED	13,27  	2   SB 	13,42  	2      	32,62  	2   SB 	32,44  	2   SB 	
    Eikelenboom, Wieke       	LYA	NED	13,33  	3   SB 	13,50  	3      	33,43  	5   SB 	32,63  	3   SB 	
    van Rooden, Danique      	LYA	NED	13,62  	4   SB 	13,53  	4   SB 	35,75  	12  SB 	42,42  	22     	
    Schouwenaar, Willemijn   	LYA	NED	13,63  	5   SB 	13,90  	8      	34,02  	7   SB 	34,94  	8      	
    Peetoom, Rianne          	LYA	NED	13,66  	6   SB 	13,76  	5      	33,40  	4   SB 	33,56  	5      	
    Blaauw, Jamy             	LYA	NED	13,70  	7   SB 	33,08  	34     	33,71  	6   SB 	33,95  	6      	
    van Wijk, Britt          	LYB	NED	13,77  	8   SB 	13,89  	7      	36,97  	14  SB 	37,24  	16     	
    Laarhoven, Annette       	LYA	NED	13,78  	9   SB 	14,18  	12     	34,87  	8   SB 	34,87  	7   SB 	
    van Assema, Lianne       	LYC	NED	13,79  	10  SB 	14,43  	15     	35,73  	11  SB 	36,27  	12     	
    Kwadrin, Charlie         	LYA	GBR	13,84  	11  SB 	13,85  	6      	32,82  	3   SB 	33,40  	4      	
    Huizinga, Tessel         	LYD	NED	13,85  	12  SB 	13,96  	10     	34,91  	9   SB 	35,51  	9      	
    van der Velden, Ilse     	LYD	NED	14,05  	13  SB 	14,22  	14     	38,47  	20  SB 	37,66  	17  SB 	
    van der Velden, Zoë      	LYD	NED	14,08  	14  SB 	14,20  	13     	37,76  	19  SB 	38,26  	20     	
    Meinsma, Roosmarijn Moura	LYA	NED	14,10  	15  SB 	13,92  	9   SB 	35,62  	10  SB 	35,75  	10     	
    Oppenhuizen, Lisanne     	LYA	NED	14,20  	16  SB 	14,00  	11  SB 	37,56  	17  SB 	37,14  	14  SB 	
    Lammers, Mijke           	LYD	NED	14,24  	17  SB 	14,56  	16     	37,66  	18  SB 	37,79  	18     	
    van Werkhoven, Noa       	LYA	NED	14,31  	18  SB 	14,71  	18     	36,64  	13  SB 	36,22  	11  SB 	
    van Duijn, Evy           	LYB	NED	14,66  	19  SB 	14,68  	17     	37,00  	15  SB 	37,19  	15     	
    van den Heuvel, Loïse    	LYA	NED	15,01  	20  SB 	15,41  	22     	41,46  	21  SB 	40,81  	21  SB 	
    Baars, Franca            	LYC	NED	15,07  	21  SB 	15,18  	20     	46,19  	28  SB 	37,05  	13  SB 	
    in 't Veld, Yael         	LYA	NED	15,09  	22  SB 	14,85  	19  SB 	37,05  	16  SB 	38,05  	19     	
    Ooms, Marjolein          	LYD	NED	15,23  	23     	15,54  	23     	44,15  	25  SB 	43,87  	25  SB 	
    Eikelenboom, Gemma       	LYD	NED	15,36  	24  SB 	15,36  	21  SB 	42,96  	22  SB 	43,77  	24     	
    de Bruin, Dana           	LYB	NED	15,77  	25  SB 	15,77  	24  SB 	43,98  	24  SB 	44,87  	27     	
    Aardewijn, Dite          	LYD	NED	15,84  	26  SB 	17,45  	31     	46,14  	27  SB 	45,95  	30  SB 	
    Klijnsma, Valente        	LYA	NED	15,88  	27  SB 	16,06  	27     	43,38  	23  SB 	43,66  	23     	
    Dingjan, Emma            	LYC	NED	16,01  	28  SB 	16,01  	26  SB 	45,87  	26  SB 	44,85  	26  SB 	
    van Zijl, Anne           	LYD	NED	16,31  	29  SB 	16,60  	29     	46,33  	30  SB 	45,19  	28  SB 	
    Hennis, Louie            	LYE	NED	16,73  	30  SB 	15,89  	25  SB 	46,22  	29  SB 	46,37  	31     	
    Ooms, Melanie            	LYF	NED	16,76  	31  SB 	16,33  	28  SB 	47,80  	32  SB 	49,33  	32     	
    Bijl, Esmee              	LYE	NED	18,35  	32  SB 	17,06  	30  SB 	46,36  	31  SB 	45,33  	29  SB 	
    Agbavwrabo, Ufuoma       	LYD	NED	18,95  	33  SB 	17,69  	32  SB 	49,64  	33  SB 	49,38  	33  SB 	
    Hofland, Isabelle        	LYF	NED	23,14  	34  SB 	21,78  	33  SB 	57,89  	34  SB 	52,83  	34  SB 	
    
    Men
    Name                     			100m 		100m 		300m   		300m   		
    Boersma, Arjen           	MYA	NED	12,04  	1   SB 	12,55  	1      	29,91  	1   SB 	30,03  	1      	
    van der Bent, Jack       	MYA	NED	12,38  	2   SB 	12,62  	2      	34,23  	9   SB 	32,14  	4   SB 	
    Lammers, Harmen          	MYB	NED	12,46  	3   SB 	12,70  	3      	31,39  	2   SB 	32,00  	3      	
    Vos, Thibaut             	MYB	NED	12,78  	4   SB 	13,00  	4      	31,73  	3   SB 	31,93  	2      	
    Godwaldt, Marino         	MYA	NED	12,94  	5   SB 	13,15  	5      	32,44  	4   SB 	32,92  	6      	
    Aben, Joep               	MYA	NED	13,09  	6   SB 	13,27  	6      	33,01  	6   SB 	32,93  	7   SB 	
    Bonetti, Bruno           	MYB	NED	13,37  	7   SB 	13,46  	9      	32,99  	5   SB 	32,72  	5   SB 	
    de Bock, Jelle           	MYB	NED	13,38  	8   SB 	13,43  	7      	34,89  	14  SB 	35,09  	13     	
    Huizinga, Olav           	MYA	NED	13,39  	9   SB 	13,49  	10     	       	DNF    	       	DNS    	
    Linssen, Lars            	MYB	NED	13,40  	10  SB 	13,54  	11     	33,28  	7   SB 	34,00  	10     	
    van der Ham, Jelle       	MYB	NED	13,50  	11  SB 	13,54  	11     	33,77  	8   SB 	33,47  	8   SB 	
    van Bennekom, Kai        	MYB	NED	13,55  	12  SB 	13,98  	14     	34,94  	15  SB 	35,08  	12     	
    Tolk, Driek              	MYA	NED	13,72  	13  SB 	13,44  	8   SB 	34,43  	10  SB 	33,79  	9   SB 	
    Bakker, Eijze            	MYB	NED	13,76  	14  SB 	13,85  	13     	34,87  	13  SB 	35,58  	15     	
    Pieterse, Dylan          	MYA	NED	13,79  	15  SB 	14,13  	17     	36,10  	17  SB 	37,22  	18     	
    van den Bos, Wick        	MYB	NED	13,79  	15  SB 	13,99  	15     	34,48  	11  SB 	35,57  	14     	
    Peetoom, Tijs            	MYA	NED	13,87  	17  SB 	14,06  	16     	       	DNF    	       	DNS    	
    Laarhoven, Casper        	MYC	NED	14,01  	18  SB 	14,13  	17     	35,47  	16  SB 	36,70  	16     	
    van Diemen, Jort         	MYD	NED	14,11  	19  SB 	14,32  	20     	38,11  	23  SB 	37,40  	20  SB 	
    Kossen, Ivo              	MYB	NED	14,26  	20  SB 	14,36  	21     	37,27  	18  SB 	37,21  	17  SB 	
    Witkamp, Ids             	MYC	NED	14,33  	21  SB 	14,31  	19  SB 	34,56  	12  SB 	34,89  	11     	
    Slooten, Finn            	MYC	NED	14,53  	22  SB 	14,94  	26     	37,91  	22  SB 	37,27  	19  SB 	
    Dam, Laurens             	MYB	NED	14,64  	23  SB 	15,07  	27     	37,27  	18  SB 	37,66  	21     	
    van den Heuvel, Brent    	MYC	NED	14,79  	24  SB 	33,51  	43     	37,53  	20  SB 	38,46  	22     	
    Molenaar, Ruben          	MYB	NED	14,81  	25  SB 	14,90  	25     	37,80  	21  SB 	38,90  	24     	
    Kwadrin, Jack            	MYD	GBR	14,82  	26  SB 	14,71  	24  SB 	38,77  	26  SB 	38,74  	23  SB 	
    Klijnsma, Daniel         	MYD	NED	14,86  	27  SB 	14,66  	23  SB 	38,57  	25  SB 	38,96  	25     	
    Braak, Pim               	MYB	NED	14,99  	28  SB 	15,16  	28     	39,83  	27  SB 	46,20  	35     	
    Godwaldt, Carlos         	MYD	NED	15,02  	29  SB 	15,69  	32     	41,08  	28  SB 	39,81  	27  SB 	
    Joling, Yort             	MYB	NED	15,21  	30  SB 	16,05  	35     	41,47  	29  SB 	41,49  	28     	
    Goossens, Luca           	MYB	NED	15,31  	31  SB 	14,46  	22  SB 	38,55  	24  SB 	38,99  	26     	
    van Nobelen, Teun        	MYC	NED	15,32  	32  SB 	15,17  	29  SB 	42,45  	30  SB 	42,45  	29  SB 	
    Braak, Siem              	MYD	NED	15,44  	33  SB 	15,89  	34     	44,38  	33  SB 	45,70  	34     	
    Olie, Mees               	MYE	NED	15,50  	34  SB 	15,23  	30  SB 	43,82  	31  SB 	45,42  	32     	
    Nijssen, Timo            	MYC	NED	15,71  	35  SB 	15,88  	33     	45,50  	34  SB 	45,33  	31  SB 	
    Diderich, Gijs           	MYA	NED	15,84  	36  SB 	15,57  	31  SB 	44,01  	32  SB 	44,16  	30     	
    van Bakel, Dimitri       	MYB	NED	16,87  	37  SB 	17,48  	38     	45,75  	35  SB 	45,66  	33  SB 	
    Bakker, Jarno            	MYD	NED	17,68  	38  SB 	18,02  	39     	50,20  	36  SB 	51,64  	38     	
    Mussert, Pim             	MYD	NED	19,05  	39     	20,33  	41     	56,20  	39  SB 	53,77  	39  SB 	
    Kaasenbrood, Tim         	MYE	NED	19,46  	40  SB 	20,10  	40     	1.02,81	40  SB 	1.04,94	41     	
    Harmsel, Quinten         	MYF	NED	20,95  	41  SB 	24,55  	42     	1.04,30	41  SB 	54,03  	40  SB 	
    Huijzer, Espen           	MYD	NED	23,14  	42     	16,49  	36  SB 	55,45  	38  SB 	47,45  	36  SB 	
    Huijzer, Ids             	MYF	NED	       	       	17,23  	37  SB 	51,10  	37  SB 	51,10  	37  SB 	
    
                
  5. Heerenveen (NED) - Recordwedstrijd Thialf -
    Recordwedstrijd Thialf
    Heerenveen (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies
    Name                         			500m 		1000m  		1500m  		3000m  		
    Smit, Pien                   	LB1	NED	41,18  	1      	       	       	2.08,98	1   SB 	       	       	
    Hersman, Pien                	LB1	NED	41,42  	2   PR 	1.25,42	11  PR 	       	       	       	       	
    Hoogendoorn, Chloé           	LB1	NED	41,52  	3   SB 	1.22,03	1   PR 	       	       	       	       	
    Schelling, Jamie             	LN3	NED	41,56  	4   SB 	1.24,97	8   SB 	       	       	       	       	
    Knook, Jillian               	LC2	NED	41,85  	5   PR 	1.24,82	7   PR 	       	       	       	       	
    Hollanders, Amée             	LB2	NED	42,24  	6   PR 	1.25,13	10  PR 	       	       	       	       	
    de Jong, Romy                	LA2	NED	42,38  	7      	1.23,88	3   SB 	       	       	       	       	
    Gjaltema, Jitte              	LN3	NED	42,48  	8   SB 	1.24,57	5   SB 	       	       	       	       	
    Koot, Patricia               	LC2	NED	42,57  	9   SB 	1.24,69	6   PR 	       	       	       	       	
    Hersbach, Isabelle           	LA2	NED	42,65  	10     	       	       	2.14,14	3   PR 	       	       	
    Prenger, Yael                	LB2	NED	42,82  	11  SB 	1.23,42	2   SB 	       	       	       	       	
    van Zanten, Danielle         	LB2	NED	43,01  	12  SB 	       	       	2.10,44	2   PR 	       	       	
    van Ditshuizen, Vera         	LB2	NED	43,09  	13  SB 	1.25,00	9   PR 	       	       	       	       	
    Wamsteker, Tyche             	LB2	NED	43,24  	14  PR 	1.24,39	4   PR 	       	       	       	       	
    van der Zee, Nikki           	LN2	NED	43,37  	15     	       	       	       	       	4.38,75	3   SB 	
    Tiben, Iris                  	LB2	NED	43,41  	16  PR 	1.25,96	12  PR 	       	       	       	       	
    Kivits, Akki                 	LB1	NED	43,45  	17  SB 	       	       	2.15,70	5      	       	       	
    Bakker, Semmie               	LB1	NED	43,46  	18  SB 	1.28,02	15  PR 	       	       	       	       	
    Westerhof, Marloes           	L35	NED	43,53  	19  SB 	1.29,86	21  SB 	       	       	       	       	
    van Schaik, Sterre           	LC2	NED	43,60  	20  SB 	1.28,69	18  PR 	       	       	       	       	
    van Koppen, Veerle           	LB1	NED	43,65  	21  SB 	1.25,99	13  PR 	       	       	       	       	
    Cornelissen, Amy             	LB2	NED	44,02  	22  SB 	1.51,66	32  SB 	       	       	       	       	
    van der Spek, Marije         	LB2	NED	44,10  	23  PR 	1.28,59	17  PR 	       	       	       	       	
    Brommer, Esmée               	LB1	NED	44,23  	24  PR 	       	       	2.14,49	4   PR 	       	       	
    Kole, Emma                   	LB1	NED	44,70  	25  SB 	1.28,01	14  PR 	       	       	       	       	
    Linssen, Laura               	LC2	NED	44,74  	26  PR 	1.32,78	29  PR 	       	       	       	       	
    de Beer, Dominique           	LN2	NED	44,74  	26  SB 	       	       	       	WDR    	       	       	
    Mossinkoff, Femke            	LA2	NED	44,74  	26  SB 	       	       	       	       	       	DQ     	
    van der Meijden, Amber       	LC1	NED	44,78  	29  PR 	       	       	2.21,20	13  PR 	       	       	
    Teunissen, Lauren            	LB1	NED	45,05  	30  SB 	1.31,52	23  SB 	       	       	       	       	
    Mengerink, Bo                	LC2	NED	45,05  	30  SB 	1.28,46	16  PR 	       	       	       	       	
    Pikaar, Sterre               	LB1	NED	45,10  	32  SB 	1.32,49	27  PR 	       	       	       	       	
    Blaauw, Shelley              	LC2	NED	45,13  	33  PR 	1.31,17	22  PR 	       	       	       	       	
    Zijsveld, Ilse               	LA1	NED	45,16  	34  SB 	       	       	2.16,10	6   SB 	       	       	
    Kuijs, Sterre                	LC2	NED	45,23  	35  SB 	1.29,56	20  PR 	       	       	       	       	
    Winters, Renske              	L40	NED	45,29  	36     	       	       	2.20,05	8   SB 	       	       	
    Mulder, Tosca                	LB1	NED	45,34  	37     	       	       	2.18,92	7   SB 	       	       	
    Gomes Bráz, Marit            	LA1	NED	45,62  	38  SB 	1.28,78	19  SB 	       	       	       	       	
    Teekens, Sanne               	LA1	NED	45,81  	39  SB 	       	       	       	       	4.51,40	5   SB 	
    Kaaij, Carlijn               	LC1	NED	45,82  	40  PR 	1.31,85	24  PR 	       	       	       	       	
    Beusen, Maud                 	LB1	NED	46,02  	41  SB 	       	       	2.20,29	10     	       	       	
    Rijnders, Sophie             	LN2	NED	46,10  	42  SB 	       	       	2.20,83	12  SB 	       	       	
    Jongema, Lotte               	LSA	BEL	46,14  	43  SB 	       	       	2.20,52	11  SB 	       	       	
    Redder, Maartje              	LC2	NED	46,14  	43  SB 	1.32,73	28  PR 	       	       	       	       	
    Keesman, Masja               	LC2	NED	46,23  	45  SB 	1.32,29	26  PR 	       	       	       	       	
    Zuijderwijk, Milou           	LA2	NED	46,64  	46  SB 	       	       	2.22,79	14  PR 	       	       	
    van Rijn, Lisa               	LSA	NED	46,81  	47  SB 	       	       	2.27,28	17  SB 	       	       	
    Persoon, Fay                 	LB2	NED	47,36  	48  PR 	1.34,69	30  PR 	       	       	       	       	
    Molenaar, Isa                	LB1	NED	47,39  	49  SB 	1.32,07	25  SB 	       	       	       	       	
    Schieman, Roos               	LC2	NED	47,42  	50     	       	       	       	       	       	       	
    van Oosterom-Garritsen, Linda	L35	NED	49,66  	51  SB 	       	       	2.26,90	16  SB 	       	       	
    Pronk, Donna                 	LC2	NED	49,97  	52  SB 	       	       	       	       	       	       	
    van de Weem, Marcella        	LB2	NED	       	       	1.40,94	31  PR 	       	       	       	       	
    Voskamp-Vollebregt, Jolanda  	L50	NED	       	       	       	       	2.20,20	9   SB 	       	       	
    de Groot-Bron, Janette       	L40	NED	       	       	       	       	2.25,54	15  SB 	       	       	
    Tempert, Lidia               	LA2	NED	       	       	       	       	       	       	4.29,03	1   PR 	
    Kraaijeveld, Sophie          	LB1	NED	       	       	       	       	       	       	4.29,63	2   PR 	
    Qualm, Laura                 	LB2	NED	       	       	       	       	       	       	4.51,04	4   SB 	
    
    Men
    Name                         			500m 		1000m  		1500m  		3000m  		
    Martens, Casper              	MSA	NED	37,43  	1   PR 	       	       	1.55,58	2      	       	       	
    Stuij, Pim                   	MB2	NED	37,72  	2   PR 	       	       	       	       	4.18,05	9   PR 	
    den Draak Borm, Michael      	MN1	NED	38,11  	3      	       	       	       	       	       	       	
    Hollenberg, Wesley           	MN1	NED	38,22  	4   SB 	1.14,58	1   PR 	       	       	       	       	
    de Groot, Homme Jan          	MN2	NED	38,49  	5      	       	       	1.54,53	1   SB 	       	       	
    van Vliet, Stan              	MB2	NED	38,56  	6      	       	       	       	       	4.01,75	1   SB 	
    Rieff, Jelle                 	MB2	NED	38,65  	7   SB 	       	       	       	       	4.11,75	4   PR 	
    Egberts, Sijmen              	MB1	NED	38,74  	8   PR 	1.15,57	2   PR 	       	       	       	       	
    Kramer, Levy                 	MN2	NED	38,87  	9   SB 	1.16,59	4   SB 	       	       	       	       	
    Dielissen, Ward              	MC2	NED	39,21  	10  PR 	1.18,42	9   PR 	       	       	       	       	
    Tettero, Sjors               	MB2	NED	39,26  	11  SB 	1.18,58	11  SB 	       	       	       	       	
    Hulst, Stijn                 	MN2	NED	39,30  	12     	1.16,83	5   PR 	       	       	       	       	
    Beekelaar, Stijn             	MB1	NED	39,31  	13  SB 	1.18,44	10  SB 	       	       	       	       	
    Hollaar, Matthieu            	MB2	NED	39,31  	13  PR 	       	       	       	       	4.27,90	13  SB 	
    de Best, Daan                	MN2	NED	39,35  	15  SB 	       	       	2.03,91	11     	       	       	
    Hendriks, Jelmer             	MB2	NED	39,40  	16  PR 	1.19,49	16  PR 	       	       	       	       	
    Kramer, Sam                  	MN2	NED	39,41  	17     	       	       	2.00,25	6      	       	       	
    van Randeraat, Ruben         	MA2	NED	39,44  	18  SB 	1.17,24	6   SB 	       	       	       	       	
    Rooijackers, Thom            	MB1	NED	39,49  	19  PR 	1.19,95	20  PR 	       	       	       	       	
    de Leeuw, Sem                	MB2	NED	39,66  	20  PR 	1.17,96	8   PR 	       	       	       	       	
    van Voorden, Jeroen          	MN4	NED	39,72  	21  SB 	       	       	1.59,88	4   SB 	       	       	
    Wagenaar, Thijs              	MA2	NED	39,74  	22  SB 	       	       	2.00,51	7   SB 	       	       	
    Lamme, Timo                  	MB1	NED	39,76  	23  SB 	1.19,88	19  PR 	       	       	       	       	
    van den Bos, Mats            	MC2	NED	39,77  	24  PR 	       	       	2.05,57	13  PR 	       	       	
    Hoogendoorn, Sander          	MA2	NED	39,80  	25  SB 	1.19,59	18  PR 	       	       	       	       	
    Duivenvoorden, Colin         	MB2	NED	39,91  	26  SB 	1.16,35	3   PR 	       	       	4.04,94	2   PR 	
    Kuijpers, Mikel              	MB1	NED	39,98  	27  PR 	       	       	2.09,39	21  PR 	       	       	
    Bergsma, Max                 	MB1	NED	40,05  	28  SB 	       	       	       	       	4.12,49	5   PR 	
    de Vries, Jorn (2004)        	MB1	NED	40,07  	29  PR 	       	       	2.08,01	16  SB 	       	       	
    Lopez, Giancarlo             	MB1	NED	40,32  	30     	       	       	2.07,59	14  PR 	       	       	
    Schouten, Bram               	MB2	NED	40,37  	31  PR 	1.19,45	15  PR 	       	       	       	       	
    Boogert, Bryant              	MC2	NED	40,47  	32  PR 	1.21,32	22  PR 	       	       	       	       	
    Frijters, Geert              	MB1	NED	40,50  	33  PR 	1.21,48	24  PR 	       	       	       	       	
    Kleijbeuker, Swen            	MA2	NED	40,52  	34  SB 	1.22,70	26  SB 	       	       	       	       	
    Eldering, Jurre              	MA2	NED	40,71  	35  SB 	1.22,45	25  SB 	       	       	       	       	
    van de Bunt, Stijn           	MB1	NED	40,73  	36  PR 	       	       	1.59,91	5   PR 	       	       	
    Kraaijeveld, Jelmer          	MSA	NED	40,74  	37  SB 	       	       	2.03,87	10     	       	       	
    Teekens, Ofke (2003)         	MB1	NED	40,86  	38  SB 	1.21,46	23  SB 	       	       	       	       	
    Kok, Ruben                   	MB2	NED	40,89  	39  SB 	1.20,22	21  SB 	       	       	       	       	
    van Nispen, Bas              	M40	NED	40,97  	40     	       	       	2.03,22	9   SB 	       	       	
    Schel, Ruben                 	MN3	NED	41,01  	41  SB 	       	       	2.05,44	12  SB 	       	       	
    Bartels, Chris (2002)        	MB2	NED	41,24  	42  PR 	       	       	2.08,54	19  PR 	       	       	
    Pronk, Matthe                	MB1	NED	41,50  	43  PR 	       	       	2.03,16	8   PR 	       	       	
    van Seumeren, Ties           	MC2	NED	41,59  	44  PR 	       	       	2.07,82	15  PR 	       	       	
    van der Hoorn, Jasper        	MB2	NED	41,81  	45  SB 	1.24,39	27  PR 	       	       	       	       	
    Koning, Olaf                 	MC2	NED	42,33  	46  PR 	       	       	2.08,12	17  PR 	       	       	
    Willems, Ruud                	M35	NED	42,36  	47     	       	       	2.08,31	18  SB 	       	       	
    van de Burgt, Thijs          	MC2	NED	42,38  	48  PR 	1.24,90	28  PR 	       	       	       	       	
    van der Ham, Freek           	MC2	NED	42,41  	49  PR 	       	       	2.08,75	20  PR 	       	       	
    van der Vaart, Thomas        	MB2	NED	42,44  	50  PR 	       	       	2.11,07	22  SB 	       	       	
    Klootwijk, Jens              	MB1	NED	42,60  	51  PR 	       	       	2.12,60	25     	       	       	
    Groenewoud, Paul             	MB1	NED	42,75  	52  SB 	       	       	2.16,17	28  SB 	       	       	
    Jansen, Duco                 	MC2	NED	42,87  	53  PR 	1.28,70	33  PR 	       	       	       	       	
    Schussler, Felix             	MC2	NED	43,16  	54  PR 	1.26,23	30  PR 	       	       	       	       	
    Hoogeveen, Sylvian           	MC2	NED	43,18  	55  PR 	       	       	2.14,74	26     	       	       	
    van der Linden, Teun         	MC2	NED	43,36  	56  PR 	1.26,26	31  PR 	       	       	       	       	
    Kruithof, Simcha             	MB1	NED	43,48  	57  PR 	1.29,32	34  PR 	       	       	       	       	
    Verhagen, Stijn              	M40	NED	43,90  	58  PR 	       	       	2.11,96	24  PR 	       	       	
    Dongelmans, Siem             	MC2	NED	44,75  	59     	1.26,75	32  PR 	       	       	       	       	
    van Soest, Frits             	M65	NED	44,86  	60  SB 	1.31,31	36  SB 	       	       	       	       	
    Vermunt, Sam                 	MC1	NED	44,92  	61  PR 	1.33,73	38  PR 	       	       	       	       	
    Krul, Hugo                   	MC2	NED	44,95  	62  PR 	1.31,71	37  PR 	       	       	       	       	
    Ros, Wim                     	M45	NED	45,23  	63  SB 	1.47,29	43     	       	       	       	       	
    van Berkel, Thomas           	MC2	NED	45,24  	64  PR 	1.30,60	35  PR 	       	       	       	       	
    da Costa, Robert             	M55	NED	45,24  	64  SB 	       	       	2.11,35	23  SB 	       	       	
    van der Meer, Jason          	MB2	NED	45,65  	66  PR 	       	       	2.15,35	27  PR 	       	       	
    Komarov, Foma                	MC2	NED	46,74  	67  SB 	1.41,46	41     	       	       	       	       	
    Remijn, Lars                 	MB1	NED	46,88  	68     	       	       	       	       	       	       	
    Redder, Jurre                	MYA	NED	47,00  	69  PR 	1.39,17	40  PR 	       	       	       	       	
    van de Pol, Thom             	MB1	NED	47,60  	70  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Schouten, Siem               	MC1	NED	47,60  	70  PR 	1.34,91	39  PR 	       	       	       	       	
    Coenen, Jerry                	MYA	NED	49,91  	72  SB 	1.45,22	42  SB 	       	       	       	       	
    Melchior, Lucas              	M60	NED	       	DNS    	       	       	2.22,61	30  SB 	       	       	
    Gresel, Lucas                	MA1	NED	       	DNF    	1.19,25	14  SB 	       	       	       	       	
    de Wit, Stein                	MB1	NED	       	DNF    	1.17,87	7   PR 	       	       	       	       	
    Mouwen, Okke                 	MB1	NED	       	       	1.19,03	12  PR 	       	       	4.18,10	10  PR 	
    de Wolff, Pepijn             	MN2	NED	       	       	1.19,03	12     	       	       	       	       	
    Demaret, Ruben               	MA2	NED	       	       	1.19,51	17  SB 	       	       	       	       	
    Zuidert, Enar                	MSA	NED	       	       	1.26,00	29     	       	       	       	       	
    de Lange, Thomas             	MB2	NED	       	       	       	DNS    	       	       	       	       	
    Hoorneman, Cas               	MA2	NED	       	       	       	       	1.58,88	3      	       	       	
    Jansen, Max                  	MB2	NED	       	       	       	       	2.17,91	29  PR 	       	       	
    de Groot, Johannes (1976)    	M40	NED	       	       	       	       	       	       	4.09,46	3   SB 	
    Talsma, Dyon                 	MA1	NED	       	       	       	       	       	       	4.12,93	6      	
    Huttenhuis, Bas              	MB2	NED	       	       	       	       	       	       	4.13,49	7   PR 	
    Vollaard, Jesse              	MB2	NED	       	       	       	       	       	       	4.15,25	8   PR 	
    Mengerink, Lars              	MA2	NED	       	       	       	       	       	       	4.21,85	11     	
    Mellema, Meinte              	MB1	NED	       	       	       	       	       	       	4.25,29	12  PR 	
    Jansen, Thomas (2003)        	MB2	NED	       	       	       	       	       	       	4.29,07	14  PR 	
    
                
  6. Deventer (NED) - Mass Start Competitie 3 -
    Mass Start Competitie 3
    Deventer (NED)
    20 October 2019
    
                
  7. Deventer (NED) - Rabo Holland Cup 1 / IJsselcup -
    Rabo Holland Cup 1 / IJsselcup
    Deventer (NED)
    19 - 20 October 2019
    
    Ladies
    Name                    			500m 		1500m  		1000m  		3000m  		
                            			19 Oct 		19 Oct 		20 Oct 		20 Oct 		
    de Neeling, Sanneke     	LSA	NED	38,95  	1   TR 	2.01,17	2   SB 	       	       	       	       	
    de Jong, Michelle       	LN1	NED	39,28  	2      	       	       	       	       	       	       	
    Smit, Janine            	LSA	NED	39,31  	3      	       	       	       	       	       	       	
    van Tol, Manouk         	LSA	NED	39,71  	4      	2.04,06	8   SB 	       	       	       	       	
    Verkerk, Naomi          	LN1	NED	39,74  	5      	       	       	1.20,76	4      	       	       	
    van Elst, Isabelle      	LN3	NED	39,79  	6      	       	       	       	       	       	       	
    Das, Anice              	L30	NED	39,79  	6      	       	       	1.19,80	2      	       	       	
    Klijnstra, Moniek       	LSA	NED	39,82  	8      	       	       	       	       	       	       	
    Stollenga, Esmé         	LSA	NED	39,88  	9      	       	DNS    	1.20,86	5      	       	       	
    Drost, Helga            	LN2	NED	39,96  	10     	       	       	1.21,07	6      	       	       	
    Bannink, Danouk         	LN4	NED	39,98  	11     	       	       	1.21,52	9      	       	       	
    van der Werff, Bo       	LSA	NED	40,00  	12     	       	       	       	DNF    	       	       	
    Lugters, Maud           	LA2	NED	40,03  	13  SB 	       	       	1.21,32	7      	       	       	
    Fledderus, Marrit       	LA2	NED	40,10  	14     	       	       	       	       	       	       	
    Dul, Elisa              	LN2	NED	40,25  	15  SB 	2.02,73	4   SB 	       	       	       	       	
    Groot, Robin (2001)     	LA2	NED	40,42  	16     	2.04,08	10     	       	       	4.24,42	7   SB 	
    Grevelt, Isabel         	LA1	NED	40,44  	17     	       	       	1.21,97	13     	       	       	
    van Beijnum, Marit      	LA2	NED	40,64  	18     	       	       	1.23,17	18     	       	       	
    Weeland, Naomi          	LN4	NED	40,67  	19     	       	       	1.23,27	19     	       	       	
    van Loon, Lianne        	LN1	NED	40,82  	20     	       	       	1.23,01	17     	       	       	
    Boogaard, Tessa         	LSA	NED	40,86  	21     	       	       	1.22,29	16     	       	       	
    Karel, Anouk            	LN4	NED	41,27  	22     	       	       	1.24,77	23     	       	       	
    Miedema, Lina           	LN3	NED	41,39  	23  SB 	       	       	1.24,60	22     	       	       	
    Verhaar, Paulien        	LN1	NED	41,54  	24     	2.05,08	12     	1.21,91	12     	4.25,12	9      	
    de Boer, Myrthe         	LA1	NED	41,54  	24     	2.04,90	11     	1.21,81	11     	       	       	
    Harteveld, Leeyen       	LSA	NED	41,68  	26     	       	       	1.24,11	21     	       	       	
    Steunenberg, Marit      	LN3	NED	42,21  	27     	2.06,22	15     	1.22,10	15     	       	DNS    	
    Plat, Anne              	LN1	NED	42,76  	28     	       	       	       	       	       	       	
    Oudman, Tessa           	LN1	NED	42,77  	29     	       	       	       	       	       	       	
    de Boer, Britt          	LN2	NED	       	DQ     	2.12,47	24     	       	       	       	       	
    Wijfje, Melissa         	LSA	NED	       	       	1.59,11	1   TR 	       	       	       	       	
    Leerdam, Jutta          	LN2	NED	       	       	2.01,65	3   SB 	       	       	       	       	
    Anema, Reina            	LSA	NED	       	       	2.03,62	5      	1.22,07	14     	4.22,85	5      	
    Blokker, Roza           	LSA	NED	       	       	2.03,91	6   SB 	       	       	4.19,92	2      	
    Hijlkema, Aveline       	LSA	NED	       	       	2.04,00	7      	1.21,80	10     	4.25,97	10     	
    Kiel, Esther            	LN4	NED	       	       	2.04,07	9      	       	       	4.22,63	4      	
    Meijer, Muriël (1999)   	LN2	NED	       	       	2.05,23	13  SB 	1.21,44	8   SB 	4.33,16	18     	
    Conijn, Merel           	LA1	NED	       	       	2.05,59	14     	1.25,39	24     	4.23,87	6   SB 	
    van der Werf, Naomi     	LN2	NED	       	       	2.07,05	16     	       	       	4.28,84	16     	
    Kerkhoff, Bente         	LA1	NED	       	       	2.07,19	17     	       	       	       	       	
    Driesprong, Marieke     	LN1	NED	       	       	2.07,85	18     	       	       	4.26,39	11     	
    van Voorden, Eline      	LA2	NED	       	       	2.08,50	19     	       	       	4.27,30	14     	
    Jonkers, Sterre         	LN2	NED	       	       	2.08,55	20     	       	       	4.27,25	13     	
    Smeding, Ellia          	LN3	GBR	       	       	2.09,55	21     	1.23,90	20     	       	       	
    Jansen, Eline (2002)    	LA1	NED	       	       	2.10,43	22     	       	       	4.27,57	15     	
    Meijer, Leila           	LA1	NED	       	       	2.10,87	23     	       	       	       	       	
    van der Steen, Marjolein	LSA	NED	       	       	2.15,00	25     	       	       	       	       	
    in 't Hof, Sanne        	LN3	NED	       	       	       	DNS    	       	       	4.26,66	12  SB 	
    Beuling, Femke          	LN1	NED	       	       	       	       	1.18,81	1      	       	       	
    Groenewoud, Marijke     	LN2	NED	       	       	       	       	1.20,57	3      	       	       	
    Schouten, Irene         	LSA	NED	       	       	       	       	       	       	4.13,77	1   SB 	
    Dedden, Ineke           	LSA	NED	       	       	       	       	       	       	4.20,44	3      	
    Vormeer, Imke           	L30	NED	       	       	       	       	       	       	4.24,97	8      	
    Sokolov, Megan          	LA1	NED	       	       	       	       	       	       	4.31,58	17     	
    Markus, Roos            	LA2	NED	       	       	       	       	       	       	4.34,60	19     	
    Talsma, Kim             	LA2	NED	       	       	       	       	       	       	4.37,95	20     	
    
    Men
    Name                    			500m 		1500m  		1000m  		5000m  		
                            			19 Oct 		19 Oct 		20 Oct 		20 Oct 		
    Ntab, Dai Dai           	MSA	NED	35,16  	1      	       	       	       	       	       	       	
    Mulder, Michel          	M30	NED	35,64  	2      	       	       	       	WDR    	       	       	
    Hospes, Jesper          	M30	NED	36,00  	3      	       	       	1.14,21	19     	       	       	
    Snel, Tijmen            	MN3	NED	36,04  	4      	1.52,50	5   SB 	       	       	       	       	
    Romeijn, Aron           	MSA	NED	36,21  	5      	       	       	1.12,21	3   SB 	       	       	
    van Essen, Mika         	MN1	NED	36,25  	6      	       	       	1.12,40	6      	       	       	
    Botman, Janno           	MN1	NED	36,33  	7      	1.53,09	8   SB 	1.11,85	2      	       	       	
    Scheperkamp, Merijn     	MN1	NED	36,39  	8      	1.52,56	6   SB 	       	       	       	       	
    Deelstra, Niek          	MN3	NED	36,41  	9      	       	       	1.13,94	18     	       	       	
    Yoro, Serge             	MN1	NED	36,49  	10     	1.53,90	13     	1.12,56	7      	       	       	
    Govers, Thijs           	MN3	NED	36,66  	11     	       	       	1.12,58	10     	       	       	
    Brandsen, Stef          	MN1	NED	36,99  	12     	       	       	1.13,66	15     	       	       	
    Gerrits, Jarle          	MA1	NED	37,01  	13     	       	       	1.13,70	16     	       	       	
    van Dobbenburgh, Joost  	MN3	NED	37,02  	14     	1.52,30	3   SB 	1.12,22	4      	       	       	
    Diniz, Sebas            	MA1	NED	37,08  	15     	       	       	1.14,44	21     	       	       	
    de Hair, Rem            	MA2	NED	37,34  	16     	       	       	       	       	       	       	
    Kalverdijk, Joep        	MSA	NED	37,39  	17     	1.55,86	24     	1.12,57	8   SB 	       	       	
    Drenth, Hille           	MSA	NED	37,50  	18     	       	       	1.14,55	22  SB 	       	       	
    Schipper, Rick          	MSA	NED	37,52  	19     	       	       	       	       	       	       	
    Dhore, Jim              	MN2	NED	37,52  	19     	       	       	       	       	       	       	
    Efdé, Jacco             	MN1	NED	37,77  	21     	       	       	1.13,57	13  SB 	       	       	
    Gerritsen, Olof         	MSA	NED	37,81  	22  SB 	       	       	1.16,24	27     	       	       	
    Broos, Armand           	MA2	NED	38,03  	23     	       	       	       	       	       	       	
    Steman, Jason           	MN3	NED	38,51  	24     	       	       	       	       	       	       	
    Jongman, Elwin          	MN1	NED	       	DNF    	       	       	1.13,61	14     	       	       	
    Smeekens, Jan           	M30	NED	       	DQ     	       	       	       	       	       	       	
    Kant, Tom               	MN4	NED	       	DQ     	1.52,82	7      	1.11,79	1      	       	       	
    Dijs, Wesly             	MSA	NED	       	       	1.49,96	1      	       	       	       	       	
    Ramler, Victor          	MN4	NED	       	       	1.52,20	2      	       	       	6.40,61	8      	
    Dijkstra, Lex           	MSA	NED	       	       	1.52,45	4      	       	       	6.40,04	7      	
    in 't Veld, Kai         	MA1	NED	       	       	1.53,54	9      	1.13,86	17     	       	       	
    van Workum, Jordy       	MA2	NED	       	       	1.53,60	10     	       	       	6.59,59	21     	
    Vergeer, Yves           	MA2	NED	       	       	1.53,68	11     	       	       	       	       	
    Veenje, Jur             	MA2	NED	       	       	1.53,69	12     	1.13,56	12     	       	       	
    de Wit, Teun            	MN1	NED	       	       	1.54,03	14  SB 	1.13,31	11  SB 	       	       	
    Duijzer, Jorick         	MN3	NED	       	       	1.54,29	15  SB 	       	       	       	       	
    Boomhouwer, Jort        	MN2	NED	       	       	1.54,50	16  SB 	1.14,30	20     	       	       	
    Kleinhuis, Sjoerd       	MSA	NED	       	       	1.54,51	17     	       	       	       	       	
    Talsma, Marwin          	MN3	NED	       	       	1.54,64	18     	       	       	6.37,33	4      	
    Speijers, Jesse         	MA1	NED	       	       	1.55,00	19     	       	       	       	       	
    Hamers, Jan (1996)      	MN4	NED	       	       	1.55,09	20     	1.14,85	24  SB 	       	       	
    Hollenberg, Wesley      	MN1	NED	       	       	1.55,15	21     	       	       	       	       	
    Bervoets, Berend        	MN2	NED	       	       	1.55,35	22     	       	       	       	       	
    Visser, Harm            	MA2	NED	       	       	1.55,76	23     	       	       	       	       	
    Douma, Max              	MN1	NED	       	       	1.56,47	25     	       	       	       	       	
    Stassen, Wiebe          	MN4	NED	       	       	1.57,00	26  SB 	       	       	       	       	
    Spruit, Daan            	MA1	NED	       	       	1.58,99	27     	       	       	       	       	
    Jorritsma, Gerben       	MSA	NED	       	       	       	       	1.12,22	4   SB 	       	       	
    Mulder, Ronald          	M30	NED	       	       	       	       	1.12,57	8      	       	       	
    van Aken, Raoul         	MA2	NED	       	       	       	       	1.14,84	23     	       	       	
    Kool, Daan              	MA2	NED	       	       	       	       	1.15,04	25     	       	       	
    Hoogkamer, Tim          	MN3	NED	       	       	       	       	1.15,63	26  SB 	       	       	
    Hollaar, Louis          	MN2	NED	       	       	       	       	       	DNF    	       	       	
    Ariëns, Crispijn        	M30	NED	       	       	       	       	       	       	6.32,21	1      	
    de Vries, Bob           	M35	NED	       	       	       	       	       	       	6.34,58	2      	
    Bovenhuis, Robert       	M30	NED	       	       	       	       	       	       	6.34,58	2      	
    de Vries, Bart (1988)   	M30	NED	       	       	       	       	       	       	6.37,33	4   SB 	
    Jansman, Kars           	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	6.38,08	6      	
    Huizinga, Chris         	MN3	NED	       	       	       	       	       	       	6.41,20	9      	
    Mol, Bart (1987)        	M30	NED	       	       	       	       	       	       	6.44,41	10  SB 	
    Stoltenborg, Mats       	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	6.45,37	11  SB 	
    de Boer, Tjerk          	MN2	NED	       	       	       	       	       	       	6.46,80	12     	
    van der Tuin, Marco     	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	6.46,82	13     	
    Immerzeel, Ivar         	MA2	NED	       	       	       	       	       	       	6.47,84	14     	
    Harink, Jordy           	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	6.48,03	15     	
    Snellink, Beau          	MA2	NED	       	       	       	       	       	       	6.48,86	16     	
    Knol, Johan (1990)      	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	6.49,12	17  SB 	
    Stam, Danny             	MN3	NED	       	       	       	       	       	       	6.51,54	18     	
    Boek, Roel              	MN3	NED	       	       	       	       	       	       	6.53,07	19     	
    van Ham, Marcel         	M30	NED	       	       	       	       	       	       	6.58,28	20     	
    van Dijk, Nino          	MN3	NED	       	       	       	       	       	       	7.06,19	22     	
    
                
  8. Calgary (CAN) - Oval International -
    Oval International
    Calgary (CAN)
    18 - 20 October 2019
    
    Ladies
    Name                       			500m 		3000m  		500m 		1000m  		1500m  		
                               			18 Oct 		18 Oct 		19 Oct 		19 Oct 		20 Oct 		
    Poelzer, Keira             	LSA	CAN	39,91  	1   SB 	       	       	39,63  	1   SB 	       	DNF    	       	       	
    Ianculescu, Alexandra      	LSA	ROU	41,26  	2      	       	       	41,09  	4      	1.21,98	1      	       	       	
    Bourgeois, Anna            	LN1	CAN	41,64  	3   PR 	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Grenier, Juliette          	LA2	CAN	42,45  	4   SB 	4.43,23	12  PR 	42,41  	8   SB 	1.25,49	12  SB 	2.11,92	10  SB 	
    Weidemann, Lily            	LN2	CAN	42,47  	5   SB 	       	       	42,22  	7   PR 	1.22,86	3   PR 	2.10,82	6   SB 	
    Johnson, Sierra            	LN2	CAN	42,68  	6      	       	       	42,47  	10     	1.26,31	14  SB 	       	DNS    	
    Young, Abbey               	LN1	CAN	42,78  	7   PR 	4.29,71	2   PR 	42,54  	11  PR 	1.23,27	5      	2.07,22	1   PR 	
    Johnson, Molly             	LA2	CAN	42,89  	8      	4.50,89	15  PR 	43,51  	16     	1.26,69	16     	2.17,91	16     	
    Hall, Laura                	LB2	CAN	43,19  	9   PR 	       	       	43,33  	14     	1.24,23	8      	2.09,04	3      	
    Paquet, Laurence           	LN3	CAN	43,36  	10  SB 	4.39,24	7   SB 	43,10  	13  SB 	1.25,13	11  SB 	2.10,89	7   SB 	
    Hannah, Ashley             	LN2	CAN	43,36  	10  PR 	       	       	43,03  	12  PR 	1.23,41	6   PR 	2.08,89	2   SB 	
    Hagen, Kiersten            	LN4	CAN	43,55  	12  SB 	4.29,20	1   PR 	43,77  	18     	1.25,01	9   SB 	2.10,14	4   SB 	
    Mitchell, Amanda           	LA1	CAN	43,88  	13     	4.40,40	10  SB 	43,51  	16  SB 	1.26,15	13     	2.11,26	8   SB 	
    Mallard, Claire            	LA1	CAN	44,16  	14  PR 	4.32,18	3   PR 	43,79  	19  PR 	       	       	2.11,77	9   PR 	
    Annecca, Alexa             	LN1	CAN	44,65  	15  SB 	4.41,34	11  SB 	44,66  	20     	1.26,68	15  SB 	2.12,28	11  PR 	
    Charles, Kennedy           	LA2	CAN	44,96  	16     	4.48,80	14  PR 	44,79  	21  SB 	1.27,53	18  SB 	2.13,34	13  PR 	
    Lueders, Zoe               	LB2	CAN	45,74  	17  PR 	       	       	45,21  	22  PR 	1.28,32	19  PR 	2.17,03	15  PR 	
    Freitag, Rachel            	LA2	CAN	45,88  	18     	4.48,57	13  SB 	45,50  	24     	1.30,51	21     	2.19,46	17     	
    Chase, Jasmine             	LN4	CAN	46,00  	19     	4.39,68	8   SB 	45,36  	23  SB 	1.27,07	17  SB 	2.13,01	12  SB 	
    Conrad, Jessica            	LN4	CAN	47,99  	20  SB 	4.34,38	4   PR 	47,67  	25  SB 	1.29,98	20  PR 	2.15,23	14  SB 	
    Somers, Jillian            	L?	CAN	52,39  	21  PR 	       	       	51,36  	26  PR 	       	       	2.55,95	19  PR 	
    Laliberté-Roy, Rose        	LN2	CAN	       	       	4.36,81	5   SB 	40,50  	3   SB 	       	       	       	       	
    Déry, Véronique            	LN2	CAN	       	       	4.38,33	6   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Côté, Emmanuelle           	LA2	CAN	       	       	4.40,09	9   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Carlisle, Elizabeth        	LSA	CAN	       	       	4.54,92	16  PR 	       	       	       	       	2.24,29	18  SB 	
    Gingras, Carolane          	LN3	CAN	       	       	       	       	40,36  	2      	       	       	       	       	
    Nedeljakova, Zuzana        	LA1	CAN	       	       	       	       	41,30  	5      	1.25,12	10     	2.10,51	5   PR 	
    Bell, Hayleigh             	LN4	CAN	       	       	       	       	41,84  	6      	1.23,65	7   SB 	       	       	
    Peterson, Cassidy          	LN2	CAN	       	       	       	       	42,41  	8   PR 	1.22,88	4      	       	       	
    Grenier, Rose-Anne         	LN2	CAN	       	       	       	       	43,46  	15     	1.22,55	2   PR 	       	       	
    
    Men
    Name                       			500m 		5000m  		500m 		1000m  		1500m  		
                               			18 Oct 		18 Oct 		19 Oct 		19 Oct 		20 Oct 		
    Brunet, Cédrick            	MA2	CAN	35,99  	1   PR 	7.01,73	6   PR 	36,26  	4      	1.11,55	3   PR 	       	       	
    Woods, Connor              	MSA	CAN	36,20  	2   SB 	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Neufeld, Jess              	MSA	CAN	36,29  	3   PR 	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Coderre, Paul              	MN1	CAN	36,52  	4   PR 	       	       	36,51  	5   PR 	       	DNF    	       	       	
    Himbeault, Gibson          	MN2	CAN	36,61  	5   PR 	       	       	36,66  	6      	1.12,25	9      	       	       	
    Miller, Cody (1994)        	MSA	CAN	36,61  	5      	       	       	36,67  	7      	1.13,51	17  SB 	1.55,18	17  SB 	
    Laxton, Matthew            	MN2	CAN	36,67  	7   PR 	       	       	       	DNS    	1.11,59	4   PR 	1.49,32	1   PR 	
    Broadhead, Gavin           	MSA	CAN	36,69  	8   PR 	       	       	36,92  	10     	1.12,94	13  PR 	1.50,95	4   PR 	
    Hurtubise, Jonah           	MN3	CAN	36,73  	9   PR 	6.58,01	5   PR 	       	DNS    	1.12,53	10  PR 	1.50,54	3   PR 	
    Labbé, Guillaume           	MN4	CAN	36,89  	10  PR 	7.03,76	7   SB 	36,89  	9   PR 	1.12,16	8   SB 	1.52,36	12  SB 	
    Hanson, Kieran             	MB2	CAN	36,93  	11  PR 	       	DNS    	37,21  	11     	1.14,16	23  SB 	2.00,49	28     	
    Brant, Max                 	MN1	CAN	37,03  	12  SB 	       	DNS    	37,24  	12     	1.12,95	14  PR 	1.53,53	13  PR 	
    Doyon, Marc-André          	MA2	CAN	37,16  	13  PR 	7.25,49	14     	37,31  	14     	1.14,20	24  PR 	1.55,74	18     	
    Deibert, Jack              	MA2	CAN	37,33  	14  SB 	       	       	37,58  	18     	1.12,64	12  SB 	       	       	
    Lemelin-Bilodeau, William  	MN1	CAN	37,37  	15  SB 	6.56,24	4   PR 	37,47  	15     	1.12,53	10  SB 	1.52,00	10  SB 	
    Bathe, Mathias             	MA1	CAN	37,50  	16  PR 	       	       	37,29  	13  PR 	1.13,61	18  PR 	1.52,35	11  PR 	
    Pollock, Sam               	MSA	CAN	37,66  	17  SB 	       	       	38,32  	24     	1.13,74	21  SB 	1.53,94	15  SB 	
    Lacroix, Zachary           	MA2	CAN	37,69  	18  PR 	7.38,24	17  SB 	37,56  	17  PR 	1.15,17	26     	1.59,99	26     	
    Liebzeit, Christian        	MN4	CAN	37,73  	19  SB 	       	       	37,75  	21     	1.14,09	22  SB 	1.55,82	19  SB 	
    Gledhill, Garrett          	MN3	CAN	37,78  	20  SB 	       	       	       	DNS    	       	DNS    	       	DNS    	
    Orlowsky, Eric             	MA2	CAN	37,79  	21  PR 	6.53,96	3   PR 	37,67  	19  PR 	1.13,71	20  PR 	1.53,71	14  PR 	
    Holzer, Hobbes             	MA1	CAN	37,99  	22  PR 	7.45,83	18  PR 	37,72  	20  PR 	1.15,24	27  PR 	1.56,38	20  PR 	
    Godbout, Antoine           	MA2	CAN	38,01  	23  PR 	7.07,12	8   PR 	38,01  	23  PR 	1.14,88	25  PR 	1.56,40	21  SB 	
    Witkowski, Kaeden          	MA1	CAN	38,39  	24     	7.26,48	16  PR 	38,52  	27     	1.16,92	29  PR 	2.01,21	29  PR 	
    Golden, Mark               	MN2	CAN	38,75  	25     	       	       	38,47  	26  SB 	       	       	       	       	
    Toblan, Logan              	MA1	CAN	39,93  	26     	       	       	39,42  	29     	1.18,89	33  PR 	2.04,64	32     	
    Hodzic-Santor, Emil        	MA1	CAN	40,26  	27  PR 	7.17,87	11  PR 	39,67  	30  PR 	1.17,75	31  PR 	2.00,32	27  PR 	
    Krabben, Max               	MB2	CAN	40,99  	28  SB 	       	       	40,38  	32  SB 	1.22,67	38  SB 	2.10,94	36  SB 	
    Thibault, Vaughn           	M50	CAN	41,14  	29  SB 	       	       	41,06  	35  SB 	1.23,03	39  SB 	       	       	
    Ahmed, Zain Syed           	MSA	CAN	41,15  	30  PR 	7.12,68	10  PR 	41,14  	37  PR 	1.19,19	34  PR 	2.01,73	30  PR 	
    Dwyer, Ian                 	M40	CAN	41,15  	30  PR 	       	       	41,79  	38     	1.22,50	37  SB 	       	       	
    Irvine, Bob                	M65	CAN	42,92  	32  SB 	       	       	42,95  	40     	1.25,30	41  SB 	2.14,80	40  SB 	
    Thomas, Cameron            	MB1	CAN	43,39  	33     	       	       	42,11  	39  PR 	       	DNF    	2.07,68	33  PR 	
    Hall, Daniel               	MC2	CAN	43,77  	34  PR 	7.20,56	13  PR 	43,57  	41  PR 	1.24,42	40  PR 	2.08,67	35  PR 	
    Hijnen, Cornelis           	M50	CAN	46,50  	35  SB 	       	       	45,15  	46  SB 	1.29,23	44  SB 	2.14,07	39  SB 	
    Scutchings, Matthew        	MN1	CAN	       	DNS    	7.20,11	12  SB 	38,65  	28     	1.16,57	28     	1.58,41	23  SB 	
    Emblin, Isaac              	MC2	CAN	       	DQ     	       	       	49,76  	47  PR 	1.42,17	47  PR 	2.37,49	44  PR 	
    Meline, Thomas             	MSA	FRA	       	       	6.49,12	1   SB 	       	       	       	       	1.51,13	6   PR 	
    Koots, Simon               	MSA	CAN	       	       	6.51,02	2   PR 	37,77  	22  SB 	1.13,25	16  SB 	1.54,80	16  SB 	
    Dahmen, Hanno              	MN3	NED	       	       	7.11,08	9   SB 	37,48  	16  SB 	1.13,20	15  SB 	1.56,44	22     	
    Anderson, Scott (1964)     	M55	CAN	       	       	7.26,46	15  SB 	       	DNS    	       	       	2.13,21	37  SB 	
    Hovey, Caleb               	MN3	CAN	       	       	8.14,23	19  SB 	40,42  	33  SB 	1.21,35	36  SB 	2.07,86	34  SB 	
    Farquharson, Jared         	MA1	CAN	       	       	       	DNS    	41,11  	36     	1.21,16	35  PR 	2.03,89	31  PR 	
    Telizyn, Joshua            	MA1	CAN	       	       	       	       	35,62  	1      	1.11,25	2   PR 	1.51,62	8   PR 	
    Johnson, Anders            	MN3	CAN	       	       	       	       	35,89  	2      	1.10,89	1   PR 	1.51,78	9   PR 	
    Gélinas-Dion, Charles-Émile	MN1	CAN	       	       	       	       	36,09  	3      	1.12,06	6   SB 	       	       	
    Halyk, Max                 	MN1	CAN	       	       	       	       	36,75  	8      	1.12,13	7      	       	       	
    Hathaway, Joshua           	MN1	CAN	       	       	       	       	38,40  	25  SB 	1.13,63	19  PR 	1.50,98	5   PR 	
    Babulic, Ian               	MN1	CAN	       	       	       	       	39,80  	31  SB 	1.17,67	30  SB 	1.59,20	25  PR 	
    Eshete, Darius             	M35	AUS	       	       	       	       	40,59  	34     	1.18,40	32  PR 	1.59,07	24  SB 	
    Bathe, Oliver              	M55	CAN	       	       	       	       	43,59  	42     	1.26,90	42  PR 	2.17,52	41  SB 	
    Elasz, Dino                	MB2	CAN	       	       	       	       	44,23  	43     	1.29,16	43     	2.13,64	38  SB 	
    Medlicott, Matthew         	MC2	CAN	       	       	       	       	44,30  	44     	1.30,49	46  PR 	2.21,89	42  PR 	
    Read, Joshua               	MC2	CAN	       	       	       	       	44,30  	44  PR 	1.30,38	45  PR 	2.22,58	43  PR 	
    Muller, Kaleb              	MN2	CAN	       	       	       	       	       	       	1.11,92	5      	       	       	
    Roth, Frank                	MA2	CAN	       	       	       	       	       	       	       	       	1.50,04	2   PR 	
    Hiller, Nicolas            	MN4	CAN	       	       	       	       	       	       	       	       	1.51,58	7   SB 	
    
    Men - Masters
    Name                       			3000m  		
                               			18 Oct 		
    Hijnen, Cornelis           	M50	CAN	4.43,67	1   SB 	
    Irvine, Bob                	M65	CAN	4.44,32	2   SB 	
    
                
  9. Alkmaar (NED) - Clubwedstrijd LUC -
    Clubwedstrijd LUC
    Alkmaar (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies
    Name                         			500m   		1500m  		100m 		300m 		
    den Elsen, Luna              	LA1	NED	48,53  	1   PR 	       	       	13,01  	1   SB 	31,67  	2   SB 	
    Vleugel, Yaelle              	LSA	NED	49,56  	2   SB 	       	       	13,33  	3   SB 	31,44  	1   SB 	
    Zijp, Priscilla              	LN3	NED	50,52  	3   SB 	       	       	13,51  	5   SB 	32,45  	3   SB 	
    Jongenotter, Femke           	LN2	NED	52,01  	4   SB 	2.46,93	1   SB 	       	       	       	       	
    Vleugel, Shyanta             	LN3	NED	54,01  	5   SB 	       	       	13,47  	4   SB 	33,50  	4   SB 	
    Ditmars, Tamara              	LYA	NED	58,20  	6   SB 	       	       	13,03  	2   SB 	35,18  	5      	
    Kaandorp, Manon              	LYC	NED	1.01,46	7   PR 	       	       	14,41  	6   SB 	38,33  	6   SB 	
    Bloedjes, Quinty             	LYB	NED	1.03,29	8   PR 	       	       	14,96  	7   SB 	39,91  	7   SB 	
    Hageman, Riëlle              	LYA	NED	1.11,16	9   PR 	       	       	15,13  	8   SB 	40,40  	8   SB 	
    Kerssens, Britt              	LYB	NED	       	DQ     	       	       	16,28  	10  SB 	49,38  	10     	
    Hoffman, Lizzy               	LC1	NED	       	       	       	       	15,54  	9   SB 	42,74  	9   SB 	
    Bloedjes, Luna               	LYD	NED	       	       	       	       	18,00  	11  SB 	50,78  	11  SB 	
    
    Men
    Name                         			500m   		1500m  		100m 		300m 		
    Potgieter, Stefan            	MB2	NED	43,19  	1   SB 	2.17,81	1      	       	       	       	       	
    Roelands, Patrick            	MB2	NED	45,28  	2   PR 	       	       	11,80  	1   SB 	29,54  	2   SB 	
    van Tol, Thijs               	MA1	NED	46,06  	3   SB 	2.20,21	2   SB 	       	       	       	       	
    Bloedjes, Brian              	MA1	NED	46,23  	4   SB 	2.23,57	3   SB 	       	       	       	       	
    Roelands, Mike               	MB2	NED	46,56  	5   SB 	       	       	12,13  	2   SB 	29,38  	1   SB 	
    van der Bijl, Jop            	MSA	NED	47,93  	6   SB 	       	       	12,60  	3   SB 	30,28  	3   SB 	
    Molenaar, Kees               	M60	NED	48,80  	7   SB 	2.33,19	4   SB 	       	       	       	       	
    Nijbacker, Sam               	MB1	NED	52,92  	8   PR 	2.51,84	5   PR 	       	       	       	       	
    Nijbacker, Joep              	MC1	NED	54,14  	9   SB 	       	       	13,15  	4   SB 	33,29  	4   SB 	
    Bruin, Ruben                 	MB1	NED	58,69  	10  SB 	       	       	13,75  	5   SB 	35,78  	5   SB 	
    de Ruijter, Stan             	MYB	NED	59,69  	11  SB 	       	       	14,45  	8   SB 	37,06  	7   SB 	
    Kuipers, Jari                	MC2	NED	1.02,87	12  SB 	       	       	13,83  	6   SB 	36,80  	6   SB 	
    Zonneveld, Thijs             	MYA	NED	1.06,22	13  PR 	       	       	15,09  	9   SB 	40,52  	8   SB 	
    Tijsen, Miquel               	MYB	NED	1.10,68	14  PR 	       	       	14,42  	7   SB 	41,55  	10  SB 	
    Tijsen, Tristan              	MC1	NED	1.11,02	15  SB 	       	       	15,77  	10  SB 	41,46  	9   SB 	
    van Waggendorff van Ryn, Luuk	MYC	NED	       	       	       	       	16,42  	11  SB 	42,68  	11  SB 	
    Zonneveld, Björn             	MYC	NED	       	       	       	       	18,50  	12  SB 	53,21  	12  SB 	
    
                
  10. Utrecht (NED) - Zondagavond -
    Zondagavond
    Utrecht (NED)
    20 October 2019
    
    Ladies
    Name                  			500m   		1000m  		1500m  		3000m  		
    Schoonderwoerd, Dorian	L45	NED	47,16  	1   SB 	       	       	       	       	5.11,77	1   SB 	
    Ton, Kristy           	LC2	NED	50,50  	2   SB 	1.42,63	1      	       	       	       	       	
    Vrieling, Hedri       	L50	NED	50,58  	3   SB 	       	       	2.31,97	1   SB 	       	       	
    Bregman, Floortje     	LYA	NED	51,61  	4   PR 	1.44,73	2   PR 	       	       	       	       	
    Riemersma, Pastel     	LC1	NED	51,97  	5   SB 	1.47,44	3      	       	       	       	       	
    Bronkhorst, Clarine   	L50	NED	55,14  	6   SB 	       	       	2.48,68	2   SB 	       	       	
    Meijer, Joanneke      	L?	NED	1.04,66	7   PR 	2.16,24	4   PR 	       	       	       	       	
    
    Men
    Name                  			500m 		1000m  		1500m  		3000m  		
    Smit, Christiaan      	MSA	NED	43,13  	1   SB 	       	       	       	       	4.59,27	1   SB 	
    Stubbe, Joep          	MC2	NED	43,31  	2   PR 	       	       	2.13,70	1   PR 	       	       	
    de Kruijk, Niels      	MC1	NED	43,46  	3   PR 	       	       	2.22,41	4   PR 	       	       	
    Kitselaar, Björn      	MC2	NED	43,61  	4      	       	       	2.14,28	2   PR 	       	       	
    Geerligs, Jeroen      	MSA	NED	43,65  	5   PR 	       	       	2.15,63	3   PR 	       	       	
    van Schajik, Matteo   	MC1	NED	45,62  	6   PR 	1.35,44	1   PR 	       	       	       	       	
    Borgers, Wim          	M55	NED	45,94  	7   SB 	       	       	2.27,66	6   SB 	       	       	
    Horden, Mischa        	MC2	NED	46,26  	8      	       	       	2.32,31	7   PR 	       	       	
    Blaauw, William       	MC1	NED	47,70  	9   PR 	1.38,19	4      	       	       	       	       	
    Margry, Karel         	M60	NED	48,46  	10  SB 	       	       	2.23,61	5   SB 	       	       	
    Korstanje, Ties       	M?	NED	48,73  	11  PR 	1.37,23	3   PR 	       	       	       	       	
    Verdouw, Kees         	M75	NED	48,74  	12  SB 	1.36,81	2   SB 	       	       	5.14,36	3   SB 	
    Meijer, Bauke         	M70	NED	49,86  	13     	1.43,13	5      	       	       	       	       	
    Hoekstra, Thomas      	M65	NED	50,92  	14  SB 	       	       	2.37,38	8   SB 	       	       	
    van Crevel, Jan Willem	M55	NED	52,73  	15  SB 	1.49,08	6      	       	       	       	       	
    Uppelschoten, Quinten 	MB1	NED	53,72  	16  PR 	1.57,47	7   SB 	       	       	       	       	
    Top, Gert             	MSA	NED	       	       	       	       	       	       	4.59,57	2   SB 	
    
                

Sportgeschiedenis

    Dan Cameron

    1. Empowering Generations of Digital Natives
    2. WordPress 5.3 Release Candidate
    3. Responsible Participation In Online Communities
    4. WordPress 5.2.4 Security Release
    5. Becoming Better Digital Citizens Through Open Source

    DEO

      ServiceBaard

        Tweakers

        1. Blizzard spreekt in advertentie over artwork van Diablo IV
        2. Hackers hadden toegang tot Finse server van NordVPN
        3. Arduino werkt aan pro-versie van ide-programmeersoftware
        4. NSA en NCSC: Russische staatshackers kaapten tools van Iraanse collega's
        5. World of Tanks Update 1.6.1
        6. World of Warships 0.8.9
        7. Visual Studio Code 1.39.2
        8. World of Tanks Blitz 6.4
        9. Microsoft Visual Studio 2019 16.3.5
        10. Canon EOS 5D Mark IV 1.2.1

        Autoweek

          Nu Muziek

            Nu Auto

              Nu Sport

                Playstation3

                  Security

                    Leave a Reply