Div

Schaatstijden

  1. Inzell (GER) - Romania - National Championships 2019 -
    Romania - National Championships 2019
    Inzell (GER)
    22 - 24 February 2019
    
    Ladies
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Hogaş, Mihaela                  	LN1	ROU	39,54  	1   PR 	1.19,99	1   SB 	       	DNS    	
    Haldan, Andreea                 	LN1	ROU	40,99  	2   SB 	1.22,59	4   SB 	4.54,99	3   SB 	
    Stănică, Bianca                 	LN2	ROU	41,09  	3   PR 	1.21,38	2   PR 	4.33,39	2   SB 	
    Ştef, Raluca Doina              	LSA	ROU	41,43  	4   PR 	1.22,07	3   PR 	4.29,62	1      	
    Andrei, Cristina                	L45	ROU	       	       	       	       	5.15,96	4      	
    
    Ladies - Junior A
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Manolache, Roxana-Elena         	LA1	ROU	42,05  	1   PR 	1.24,15	1   PR 	4.46,11	1   PR 	
    Constantinescu, Nicole Ligia    	LA1	ROU	43,93  	2      	1.29,69	2   PR 	4.55,47	2   PR 	
    Istrati, Daniela                	L?	ROU	49,34  	3   PR 	1.42,74	4   PR 	5.53,91	4   PR 	
    Al Sagban, Iasmin               	LA1	ROU	50,91  	4   PR 	1.42,29	3   PR 	5.21,32	3   PR 	
    
    Ladies - Junior B
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Füzesy, Ilka                    	LC2	ROU	41,73  	1   PR 	1.22,93	1   PR 	4.50,02	1   PR 	
    Ionel, Ramona                   	LB2	ROU	42,69  	2   PR 	1.25,14	2   PR 	4.59,83	2   PR 	
    Szabados, Edina                 	LB1	ROU	46,33  	3   SB 	1.35,03	3   SB 	5.07,23	3   PR 	
    
    Ladies - Junior C
    Name                            			500m 		1000m  		500m 		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Gnandt, Andrea                  	LC1	ROU	45,97  	1   PR 	1.34,50	1   SB 	46,05  	1      	
    Harabagiu, Mara                 	LC1	ROU	48,52  	2   PR 	1.37,87	2   PR 	49,82  	2      	
    Morosanu, Maria                 	L?	ROU	51,23  	3   SB 	1.45,31	3   PR 	50,54  	3   PR 	
    Schneider, Kamina               	L?	ROU	54,35  	4   PR 	1.55,49	4   PR 	54,45  	4      	
    Nica, Bianca Andreea            	L?	ROU	56,39  	5   PR 	       	DNS    	56,93  	5      	
    
    Ladies - Junior D
    Name                            			500m 		1000m  		500m 		1000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Gnandt, Klara                   	L?	ROU	48,02  	1   PR 	1.37,65	2   PR 	47,95  	1   PR 	1.39,38	2      	
    Párvu, Teodora                  	LYB	ROU	48,33  	2   PR 	1.37,13	1   PR 	48,57  	2      	1.36,40	1   PR 	
    Moise, Andreea                  	LYB	ROU	49,57  	3   PR 	1.42,50	3   PR 	49,56  	3   PR 	1.42,42	3   PR 	
    Laufceac, Timeea                	L?	ROU	50,75  	4   PR 	1.43,37	4   PR 	51,17  	4      	1.44,34	4      	
    Moise, Bianca                   	LYB	ROU	52,64  	5   PR 	       	DQ     	52,33  	5   PR 	1.48,43	5   PR 	
    
    Ladies - Junior E
    Name                            			500m 		300m 		500m   		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Ionescu, Julia                  	L?	ROU	49,91  	1   PR 	31,49  	1   SB 	50,25  	1      	
    Barsu, Maria Codruta            	L?	ROU	53,24  	2   PR 	32,95  	2   SB 	52,01  	2   PR 	
    Marin, Ariana                   	L?	ROU	53,72  	3   PR 	33,90  	4   SB 	54,41  	5      	
    Groza, Zora                     	L?	ROU	53,77  	4   PR 	33,17  	3   SB 	53,25  	3   PR 	
    Szasz, Diana                    	L?	ROU	54,91  	5   PR 	33,94  	5   SB 	54,17  	4   PR 	
    Doboseriu, Alexia               	L?	ROU	56,89  	6   PR 	       	DNS    	56,85  	7   PR 	
    Manescu, Carmen                 	LYC	ROU	57,43  	7   PR 	35,35  	6   SB 	56,48  	6   PR 	
    Tarlea, Antonia Elena           	L?	ROU	59,08  	8   PR 	36,27  	7   SB 	57,77  	8   PR 	
    Brandau, Maria                  	LYC	ROU	59,90  	9   PR 	36,28  	8      	1.00,66	9      	
    
    Ladies - Junior F
    Name                            			100m 		300m 		100m 		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Staniciu, Diana                 	L?	ROU	13,24  	1   SB 	33,59  	2   SB 	13,13  	1   SB 	
    Felea, Irina                    	LYE	ROU	13,50  	2      	32,36  	1   SB 	13,18  	2   SB 	
    Koncz, Larisa                   	L?	ROU	13,52  	3   SB 	34,89  	3   SB 	13,73  	4      	
    Boariu, Ariana                  	L?	ROU	13,79  	4   SB 	43,03  	6   SB 	13,58  	3   SB 	
    Mocescu, Thea                   	LYE	ROU	14,48  	5   SB 	37,89  	4   SB 	15,12  	6      	
    Trofin, Alexia                  	L?	ROU	15,01  	6      	52,80  	7      	14,79  	5      	
    Arsene, Maria                   	LYF	ROU	15,84  	7      	40,93  	5      	15,16  	7   SB 	
    Zaharia, Ilinca                 	LYE	ROU	       	DNS    	       	DNS    	       	       	
    
    Men
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Nedelea, Cosmin Ionuţ           	MA2	ROU	39,41  	1      	1.17,43	1      	4.21,53	1   SB 	
    Popa, Cristian (1996)           	MN4	ROU	41,97  	2   SB 	1.25,92	3   SB 	4.46,17	2   SB 	
    Patrusca, Radu                  	M?	ROU	43,86  	3   PR 	1.25,66	2   PR 	5.05,34	3   SB 	
    
    Men - Junior A
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Militaru, Nicolae Răzvan        	MB2	ROU	38,87  	1   PR 	1.18,58	1      	4.28,55	1      	
    Radu, Teodor                    	MA2	ROU	       	DNF    	1.28,93	2   SB 	5.10,84	2   SB 	
    
    Men - Junior B
    Name                            			500m 		1000m  		3000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Nitu, Gabriel Eduard            	MC1	ROU	40,92  	1      	1.21,42	1   PR 	4.29,65	1      	
    Fierar, Adrian                  	MC2	ROU	42,73  	2      	1.22,56	2   PR 	4.31,71	2   PR 	
    Panait, Damian                  	MB2	ROU	42,89  	3   PR 	1.26,13	3   PR 	4.46,83	3   PR 	
    
    Men - Junior C
    Name                            			500m 		1000m  		500m 		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Mihalache, Sebastian            	MC1	ROU	42,19  	1   PR 	1.26,05	1   PR 	42,21  	1      	
    Moldanschi, Rares               	M?	ROU	45,46  	2   PR 	1.32,88	2   PR 	45,93  	2      	
    Lera, Sebastian                 	M?	ROU	51,24  	3   PR 	1.48,57	3   PR 	51,08  	3   PR 	
    
    Men - Junior D
    Name                            			500m   		1000m  		500m   		1000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Nistor, David                   	M?	ROU	46,45  	1   PR 	1.35,29	1   PR 	47,36  	1      	1.35,03	1   PR 	
    Bodor, Darius                   	MYB	ROU	48,37  	2   PR 	1.36,05	2   PR 	48,38  	2      	1.37,48	2      	
    Tamas, Szabolcs                 	MYA	ROU	53,82  	3   PR 	1.55,95	3   PR 	54,88  	3      	1.55,75	3   PR 	
    Moisa, Casian                   	M?	ROU	1.11,93	4   PR 	2.38,94	4   PR 	1.11,08	4   PR 	2.36,61	4   PR 	
    
    Men - Junior E
    Name                            			500m   		300m 		500m   		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Harabagiu, Andrei               	MYD	ROU	53,34  	1   PR 	33,61  	4   SB 	53,28  	1   PR 	
    Oblu, Alexandru                 	MYC	ROU	53,79  	2   PR 	33,17  	2   SB 	53,28  	1   PR 	
    Debu, Tudor                     	M?	ROU	54,25  	3   PR 	32,75  	1   SB 	1.05,26	6      	
    Serban, Luca                    	MYD	ROU	54,55  	4   PR 	33,22  	3   SB 	1.03,00	4      	
    Ilie, Bruno Marius              	MYC	ROU	58,87  	5   PR 	36,48  	5   SB 	59,03  	3      	
    Visinescu, Teodor               	MYD	ROU	1.04,35	6   PR 	39,82  	6   SB 	1.05,20	5      	
    
    Men - Junior F
    Name                            			100m 		300m 		100m 		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		
    Mereuta, Alexandru              	MYE	ROU	13,59  	1   SB 	34,11  	2   SB 	14,03  	2      	
    Berghea, Mihai Radu             	M?	ROU	14,77  	2   SB 	38,41  	4   SB 	15,62  	5      	
    Monea, Marius                   	M?	ROU	14,88  	3   SB 	37,58  	3   SB 	14,64  	3   SB 	
    Mereuta, David                  	MYF	ROU	15,32  	4   SB 	40,43  	5   SB 	15,51  	4      	
    Muresan, Robert                 	M?	ROU	20,40  	5      	33,98  	1   SB 	13,21  	1   SB 	
    
                
  2. Inzell (GER) - International Race -
    International Race
    Inzell (GER)
    22 - 24 February 2019
    
    Ladies
    Name                            			500m 		1000m  		500m 		1000m  		3000m  		5000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Wójcik, Andżelika               	LN3	POL	38,91  	1   PR 	1.18,52	1      	38,84  	1   PR 	       	       	       	       	       	       	
    Farstad, Ane By                 	LA2	NOR	40,47  	2   SB 	1.22,49	6      	40,59  	4      	       	       	       	       	       	       	
    Schinnerl, Viktoria             	LA2	AUT	40,80  	3   SB 	1.20,76	5   SB 	41,34  	5      	       	       	       	       	       	       	
    van Voorden, Eline              	LA1	NED	41,53  	4      	1.20,61	3      	       	       	       	       	4.21,01	2   PR 	       	       	
    Jagtøyen, Carina                	LN2	NOR	41,75  	5   SB 	1.23,10	7   PR 	41,70  	9   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Thien, Katharina                	LA2	AUT	43,05  	6   PR 	1.24,14	8   PR 	       	       	       	       	4.43,46	9   PR 	       	       	
    Gelling, Evi                    	LB1	NED	43,22  	7      	1.24,30	9      	42,81  	15  PR 	       	       	4.39,79	7      	       	       	
    Lutz, Katja                     	LSA	SUI	43,39  	8   SB 	1.25,57	11     	43,40  	16     	       	       	       	       	       	       	
    Westerhof, Marloes              	L30	NED	43,61  	9   SB 	1.29,02	15  SB 	43,61  	17  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Molnar, Anna                    	LB2	AUT	43,68  	10  PR 	1.26,27	12  PR 	       	       	       	       	4.26,47	4   PR 	       	       	
    Papilaja, Jami                  	LN2	INA	44,21  	11     	       	       	44,02  	21     	       	       	       	       	       	       	
    Kuršová, Zuzana                 	LB1	CZE	44,26  	12     	1.29,27	16     	       	       	       	       	4.47,92	10     	       	       	
    Weiner, Sarah                   	LB1	GER	44,44  	13  PR 	1.32,68	19     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Günther, Fiona                  	LN1	GER	44,69  	14     	1.28,47	14  PR 	44,04  	22  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Antosova, Veronika              	L?	CZE	45,85  	15     	1.32,65	18  PR 	46,02  	25     	       	       	       	       	       	       	
    Biermann, Severine              	LA1	SUI	45,88  	16     	1.31,12	17     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Macháčková, Kateřina            	LC1	CZE	46,21  	17  PR 	1.34,67	20     	45,84  	24  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Kadlecová, Marie                	LC1	CZE	48,46  	18     	1.39,01	22     	47,82  	28     	       	       	       	       	       	       	
    Petrusova, Adela                	LC2	CZE	       	DNS    	       	DNS    	       	DNS    	       	       	       	       	       	       	
    Thum, Mareike                   	LSA	GER	       	       	1.18,55	2   PR 	       	       	       	       	4.15,72	1   PR 	       	       	
    Smeding, Ellia                  	LN2	GBR	       	       	1.20,67	4   PR 	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Wenger, Nadja                   	LA2	SUI	       	       	1.25,08	10  PR 	       	       	       	       	4.27,21	5   PR 	       	       	
    Bíró, Hanna                     	LC2	HUN	       	       	1.27,65	13  PR 	43,82  	19  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Koysova, Barbora                	LA2	SVK	       	       	1.34,98	21  PR 	47,12  	27  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Hogaş, Mihaela                  	LN1	ROU	       	       	       	       	39,88  	2   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Franzen, Katja                  	LSA	GER	       	       	       	       	40,16  	3      	       	       	       	       	       	       	
    Ştef, Raluca Doina              	LSA	ROU	       	       	       	       	41,44  	6   PR 	       	       	       	       	       	       	
    Stănică, Bianca                 	LN2	ROU	       	       	       	       	41,53  	7   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Haldan, Andreea                 	LN1	ROU	       	       	       	       	41,56  	8   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Füzesy, Ilka                    	LC2	ROU	       	       	       	       	41,86  	10  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Rabbe, Maria Netland            	LA1	NOR	       	       	       	       	41,96  	11  PR 	1.26,92	2   PR 	       	       	       	       	
    Ionel, Ramona                   	LB2	ROU	       	       	       	       	42,10  	12  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Manolache, Roxana-Elena         	LA1	ROU	       	       	       	       	42,20  	13  PR 	       	       	       	       	       	       	
    de Heer, Inge                   	LA1	NED	       	       	       	       	42,26  	14     	       	       	4.43,12	8      	       	       	
    Sætersdal, Victoria Keltie      	LA2	NOR	       	       	       	       	43,75  	18     	1.26,72	1      	       	       	       	       	
    Constantinescu, Nicole Ligia    	LA1	ROU	       	       	       	       	43,85  	20     	       	       	       	       	       	       	
    Klippen, Maria Anspach          	LN1	NOR	       	       	       	       	44,85  	23  SB 	1.34,05	3      	       	       	       	       	
    Szabados, Edina                 	LB1	ROU	       	       	       	       	46,39  	26  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Istrati, Daniela                	L?	ROU	       	       	       	       	49,03  	29  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Al Sagban, Iasmin               	LA1	ROU	       	       	       	       	51,17  	30  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Härdi, Ramona                   	LN3	SUI	       	       	       	       	       	       	       	       	4.23,23	3   PR 	       	       	
    Cooper, Gemma                   	L30	GBR	       	       	       	       	       	       	       	       	4.31,90	6      	       	       	
    Czyszczoń, Magdalena            	LSA	POL	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	7.23,17	1      	
    Güntert, Jasmin                 	LA2	SUI	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	7.59,45	2   NRJ	
    
    Men
    Name                            			500m 		1000m  		500m 		1000m  		3000m  		5000m  		
                                    			22 Feb 		22 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Bachanek, Marcin                	MN4	POL	35,76  	1   PR 	1.10,06	1   PR 	       	       	       	       	       	       	6.53,25	10     	
    Puolakka, Miro                  	MSA	FIN	36,29  	2   SB 	       	       	36,35  	2      	       	       	       	       	       	       	
    Grob, Oliver                    	MN3	SUI	36,67  	3      	1.11,82	2   SB 	36,64  	4      	       	       	       	       	       	       	
    Świątek, Jan                    	MN1	POL	36,71  	4   SB 	1.12,06	3   SB 	36,61  	3   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Resell, Erik                    	MA2	NOR	36,71  	4   PR 	1.13,48	8   PR 	36,67  	5   PR 	       	       	       	       	       	       	
    Burzykowski, Dawid              	MN2	POL	36,79  	6   PR 	       	DQ     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Oficjalski, Gaweł               	MN1	POL	36,83  	7      	1.13,88	10     	36,74  	6      	       	       	       	       	       	       	
    Gschwentner, Ignaz              	MB2	AUT	37,21  	8      	1.14,33	12     	37,14  	8   PR 	       	       	       	       	       	       	
    Odor, Gabriel                   	MA1	AUT	37,34  	9      	1.12,14	4      	37,21  	9      	       	       	       	       	       	       	
    Hager, Armin                    	MSA	AUT	37,41  	10     	1.13,84	9      	37,63  	12     	       	       	       	       	       	       	
    Owczarek, Mateusz               	MN2	POL	37,55  	11  SB 	1.12,16	5      	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Due Schmidt, Stefan             	MSA	DEN	37,58  	12  NR 	1.12,27	7   NR 	       	       	       	       	       	       	6.41,66	5   SB 	
    Donadio, Marcelo                	MSA	BRA	37,99  	13     	1.15,80	13     	37,74  	15     	       	       	       	       	       	       	
    Hamers, Jan (1996)              	MN3	NED	38,00  	14     	       	WDR    	       	       	       	       	       	       	       	WDR    	
    Whyte, Josh                     	MN4	NZL	38,23  	15     	1.14,24	11     	37,56  	11  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Gelling, Daan                   	MA1	NED	38,67  	16     	1.16,18	14     	38,49  	20  SB 	       	       	4.00,71	1      	       	       	
    IJzerman, Sjoerd                	MA1	NED	38,77  	17  SB 	       	       	38,62  	21  SB 	       	       	4.17,03	11     	       	       	
    Jakubski, Radosław              	MN3	POL	38,89  	18  PR 	1.16,74	15  SB 	       	       	       	       	4.12,60	6   SB 	       	       	
    Belloir, Mathieu                	MA2	FRA	39,06  	19  NRJ	       	       	       	       	       	       	4.01,64	2   NRJ	       	       	
    Heerma, Quinten                 	MB2	NED	39,21  	20     	1.19,10	20     	       	       	       	       	4.14,42	7      	       	       	
    van Voorden, Jeroen             	MN3	NED	39,32  	21     	1.17,38	18  PR 	       	       	       	       	4.05,86	4   PR 	       	       	
    Biermann, Colin                 	MN2	SUI	39,67  	22     	1.17,15	17     	       	       	       	       	4.16,76	10     	       	       	
    Hoorneman, Cas                  	MA1	NED	39,89  	23     	1.17,09	16     	       	       	       	       	4.06,33	5   PR 	       	       	
    Snellink, Beau                  	MA1	NED	40,14  	24     	       	       	       	       	       	       	       	       	6.49,95	7   PR 	
    Koolhaas, Jurian                	MA1	NED	40,29  	25     	1.21,46	24     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Nägeli, Matthias                	M30	SUI	40,69  	26     	1.20,69	22     	40,26  	28  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Hamers, Dirk                    	MN1	NED	40,82  	27     	1.22,12	25     	40,14  	27  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Steklý, Lukáš                   	MC2	CZE	40,84  	28     	       	       	       	       	       	       	       	       	7.12,63	13  PR 	
    Belloir, Martin                 	MB1	FRA	41,17  	29  PR 	       	       	       	       	       	       	4.24,49	12  PR 	       	       	
    van den Berg, Eric (1975)       	M40	NED	41,23  	30     	1.21,24	23     	40,50  	29  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Heerma, Martin                  	M45	NED	41,33  	31     	1.22,50	26     	41,05  	31  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Hermans, Joost                  	MSA	NED	41,76  	32     	1.20,48	21  SB 	       	       	       	       	4.15,74	8   SB 	       	       	
    Salzinger, Lukas                	MB2	GER	42,15  	33     	1.25,55	28     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Geppert, Maximilian             	MB1	GER	44,18  	34     	       	DNS    	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Jansson, Jacob                  	MN2	SWE	       	DNS    	       	DNS    	       	       	       	       	       	DNS    	       	       	
    Lindenskov, Oliver              	MN2	DEN	       	DNS    	       	DNS    	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Santana, Maximilian             	MB1	GER	       	DNF    	       	WDR    	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Nolte, Jan                      	MB1	GER	       	DQ     	1.23,54	27     	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Wolf, Sven                      	MN4	NED	       	WDR    	       	DNS    	       	       	       	       	       	       	       	       	
    Dieterle, Fábián                	MN4	HUN	       	       	1.12,19	6   PR 	       	       	       	       	       	       	6.50,36	8   PR 	
    De Flaviis, Marco               	MN3	ITA	       	       	1.17,45	19     	38,40  	19     	       	       	       	       	       	       	
    Magnussen, Bjørn                	MN2	NOR	       	       	       	       	35,53  	1      	1.25,62	10     	       	       	       	       	
    Ulekleiv, Kristian              	MN3	NOR	       	       	       	       	36,94  	7   SB 	1.11,78	1   SB 	       	       	       	       	
    Haugland, Jonas                 	MN1	NOR	       	       	       	       	37,48  	10  PR 	1.15,12	6      	       	       	       	       	
    Krøyer, Runar Njåtun            	MSA	NOR	       	       	       	       	37,63  	12  SB 	1.11,82	2   SB 	       	       	       	       	
    Gravdal, Stian                  	MA1	NOR	       	       	       	       	37,64  	14     	1.14,55	5   PR 	       	       	       	       	
    Haugli, Magnus Bakken           	MN2	NOR	       	       	       	       	37,85  	16  SB 	1.12,51	3   SB 	       	       	       	       	
    Stangeland, Vetle               	MN2	NOR	       	       	       	       	37,92  	17  SB 	1.13,91	4   SB 	       	       	       	       	
    Triendl, Benedikt               	MA1	GER	       	       	       	       	38,24  	18     	       	       	       	       	       	       	
    Nedelea, Cosmin Ionuţ           	MA2	ROU	       	       	       	       	38,64  	22     	       	       	       	       	       	       	
    Brørby, Håkon Sundøen           	MN2	NOR	       	       	       	       	38,65  	23  PR 	1.15,75	7   PR 	       	       	       	       	
    Hansen, Vegard                  	MSA	NOR	       	       	       	       	38,84  	24  SB 	1.16,17	8   SB 	       	       	       	       	
    Klippen, Jakob Anspach          	MSA	NOR	       	       	       	       	39,01  	25     	       	DNS    	       	       	       	       	
    Militaru, Nicolae Răzvan        	MB2	ROU	       	       	       	       	39,12  	26     	       	       	       	       	       	       	
    Radu, Teodor                    	MA2	ROU	       	       	       	       	40,85  	30  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Nitu, Gabriel Eduard            	MC1	ROU	       	       	       	       	41,05  	31     	       	       	       	       	       	       	
    Anspach, Joar Våge              	MA2	NOR	       	       	       	       	41,32  	33  PR 	1.20,57	9      	       	       	       	       	
    Popa, Cristian (1996)           	MN4	ROU	       	       	       	       	41,46  	34  SB 	       	       	       	       	       	       	
    Fierar, Adrian                  	MC2	ROU	       	       	       	       	42,13  	35     	       	       	       	       	       	       	
    Panait, Damian                  	MB2	ROU	       	       	       	       	42,37  	36  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Kočí, Jakub                     	MC2	CZE	       	       	       	       	43,12  	37     	       	       	       	       	       	       	
    Patrusca, Radu                  	M?	ROU	       	       	       	       	43,34  	38  PR 	       	       	       	       	       	       	
    Jasch, Lennart                  	MA1	GER	       	       	       	       	       	       	       	       	4.01,95	3   PR 	       	       	
    Vårvik, Kristian                	MSA	NOR	       	       	       	       	       	       	       	       	4.16,03	9      	       	       	
    Næss, Ole Bjørnsmoen            	MSA	NOR	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.34,05	1      	
    Wielgat, Adrian                 	MSA	POL	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.35,61	2   SB 	
    Palka, Szymon                   	MN3	POL	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.37,03	3   PR 	
    Loubineaud, Timothy             	MN4	FRA	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.37,69	4      	
    Gawer, Clemens                  	MN4	GER	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.46,44	6      	
    Janicki, Artur                  	MN2	POL	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	6.51,36	9      	
    McMillen, Jordan                	MSA	BEL	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	7.04,25	11  SB 	
    Dékány, Bence                   	MSA	HUN	       	       	       	       	       	       	       	       	       	       	7.04,60	12     	
    
                
  3. Erfurt (GER) - Germany - Junior C/D Championships 2019 -
    Germany - Junior C/D Championships 2019
    Erfurt (GER)
    23 - 24 February 2019
    
    Ladies - Junior C2
    Name                        			500m    		1000m  		
                                			23 Feb  		23 Feb 		
    Schlörb, Josephine          	LC2	GER	42,69   	1      	1.26,00	1      	
    Vogelsang, Emelie           	LC2	GER	43,30   	2      	1.26,14	2      	
    Zschimmer, Vivien           	LC2	GER	43,98   	3      	1.29,11	5      	
    Letteboer, Annika           	LC2	GER	44,02   	4      	1.30,45	6      	
    Mulsow, Aurelia             	LC2	GER	44,02(1)	5   PR 	1.28,39	3      	
    Mayerhofer, Leonie          	LC2	GER	44,16   	6   PR 	1.29,08	4   PR 	
    Gey, Anica                  	LC2	GER	45,13   	7      	1.30,61	7      	
    Kattner, Olivia             	LC2	GER	45,20   	8      	1.30,84	8      	
    Müller, Liz                 	LC2	GER	45,29   	9      	1.31,28	10     	
    Klafack, Charlott           	LC2	GER	45,44   	10     	1.34,34	14     	
    Mayerhofer, Nina            	LC2	GER	45,55   	11  PR 	1.30,97	9   PR 	
    Lunze, Jana                 	LC2	GER	45,92   	12     	1.36,88	19     	
    Richter, Lilli              	LC2	GER	46,32   	13     	1.35,10	15  PR 	
    Passek, Lilly               	LC2	GER	46,58   	14  PR 	1.35,67	17     	
    Bretschneider, Anna         	LC2	GER	46,60   	15     	1.34,00	12     	
    Wilkens, Kim                	LC2	GER	46,81   	16     	1.33,95	11  PR 	
    Schulze, Janika             	LC2	GER	47,08   	17     	1.38,68	20     	
    Bretschneider, Amelie       	LC2	GER	47,27   	18     	1.35,58	16     	
    Schultz, Kyra               	LC2	GER	47,95   	19     	1.36,49	18     	
    Zink, Marlene               	LC2	GER	59,96   	20     	1.34,16	13  SB 	
    
    Ladies - Junior C1
    Name                        			500m 		1000m  		
                                			23 Feb 		23 Feb 		
    Jasch, Maira                	LC1	GER	44,08  	1      	1.28,94	4      	
    Hohendorf, Emily            	LC1	GER	44,27  	2      	1.31,28	8      	
    Erler, Emma Helene          	LC1	GER	44,29  	3   PR 	1.30,28	5      	
    Kästner, Nora               	LC1	GER	44,44  	4      	1.28,60	3      	
    Flade, Larissa              	LC1	GER	44,60  	5      	1.30,68	6      	
    Kraus, Isabel               	LC1	GER	44,61  	6      	1.28,42	2      	
    Oestreich, Antonia          	LC1	GER	44,63  	7      	1.28,25	1      	
    Werner, Bibiane             	LC1	GER	45,07  	8      	1.31,59	9      	
    Sommer, Alicia              	LC1	GER	45,08  	9      	1.31,17	7      	
    Scheunert, Karolin          	LC1	GER	45,46  	10     	       	DNS    	
    Günther, Rosanna            	LC1	GER	45,64  	11     	1.31,98	10     	
    Winkler, Hannah             	LC1	GER	45,97  	12     	1.37,24	17     	
    Völker, Ashley              	LC1	GER	46,07  	13     	1.34,81	11     	
    Ahnert, Mia                 	LC1	GER	46,13  	14  PR 	1.36,68	16  PR 	
    Gerke, Jessica              	LC1	GER	46,26  	15     	1.35,21	14     	
    Lazaridou, Elizabeth        	LC1	GER	46,64  	16     	1.37,39	18     	
    Knackstedt, Gina            	LC1	GER	46,68  	17     	1.34,84	12     	
    Bach, Antonia               	LC1	GER	46,83  	18     	1.35,08	13     	
    Füssl, Katja                	LC1	GER	48,07  	19     	1.35,60	15     	
    Lingemann, Sophie           	LC1	GER	49,91  	20     	1.40,00	19     	
    
    Ladies - Junior D
    Name                        			500m      		300m    		
                                			23 Feb    		23 Feb  		
    Adeberg, Sofie              	LYA	GER	44,95     	1      	28,55(3)	3      	
    Letteboer, Stina            	LYA	GER	45,17     	2   PR 	28,55(6)	4   SB 	
    Poddubnaia, Lina            	LYA	GER	45,28     	3   PR 	28,68   	5      	
    Schaefer, Melissa           	LYA	GER	45,51     	4      	28,25   	1   SB 	
    Gey, Vanessa                	LYB	GER	45,77     	5   PR 	28,92   	7   SB 	
    Martin, Lea                 	LYA	GER	45,96     	6      	28,71   	6      	
    Richter, Johanna            	LYA	GER	46,18     	7      	28,95   	8      	
    Duft, Isabelle              	LYB	GER	46,31     	8      	28,37   	2   SB 	
    Geutner, Julia              	LYA	GER	47,13     	9   PR 	29,40   	10  SB 	
    Wolf, Denise                	LYA	GER	47,42     	10     	29,71   	11     	
    Pfeifer, Paula              	LYB	GER	47,62     	11     	29,10   	9      	
    Mönnich, Marlene            	LYA	GER	47,76     	12  PR 	31,14   	24     	
    Zhong, Ye Li                	LYA	GER	47,85     	13     	30,43   	19     	
    Jedigarew, Alexandra        	LYB	GER	47,99(1)  	14  PR 	30,74   	20     	
    Altrogge, Tami              	LYA	GER	47,99(5)  	15  PR 	29,94   	13  SB 	
    Hauser, Kristina            	LYB	GER	48,05(6)  	16     	30,34   	18     	
    Bollert, Lucy               	LYB	GER	48,05(8)  	17     	29,93   	12     	
    Altkrüger, Jordine Emma     	LYB	GER	48,34     	18     	30,30   	15     	
    Dörr, Larissa               	LYB	GER	48,45     	19     	31,70   	27     	
    Hollerbaum, Jessie          	LYA	GER	48,53     	20     	30,32   	17     	
    Wolf, Emma                  	LYA	GER	48,61     	21     	30,31   	16     	
    Junge, Stella Marie         	LYA	GER	48,84     	22     	30,20   	14     	
    Hemeltjen, Tina             	LYA	GER	49,10     	23     	30,87   	21     	
    Pagano, Clarissa            	LYB	GER	49,15     	24     	31,20   	25     	
    Eberhard, Lena              	LYA	GER	49,69     	25     	31,07   	22     	
    Powik, Luna-Luisa           	LYB	GER	50,46     	26     	31,09   	23     	
    Löffler, Hannah             	LYA	GER	1.03,47   	27     	31,69   	26     	
    
    Men - Junior C2
    Name                        			500m 		1000m  		
                                			23 Feb 		23 Feb 		
    Motschmann, Felix           	MC2	GER	38,09  	1      	1.16,86	1      	
    Germershaus, Leon           	MC2	GER	40,85  	2   PR 	1.22,10	2      	
    Lotze, Clemens              	MC2	GER	41,18  	3   PR 	1.24,88	4   PR 	
    Derksen, Benjamin           	MC2	GER	41,23  	4      	1.23,16	3      	
    Mittag, Magnus              	MC2	GER	42,50  	5      	1.26,31	6      	
    Gross, Gabriel              	MC2	GER	42,65  	6      	1.25,72	5   PR 	
    Heinrichs, Lars             	MC2	GER	42,93  	7      	1.28,31	9      	
    Brandt, Finn Bennet         	MC2	GER	43,32  	8      	1.27,01	7      	
    Mayerhofer, Dominik         	MC2	GER	43,88  	9   PR 	1.27,44	8   PR 	
    
    Men - Junior C1
    Name                        			500m 		1000m  		
                                			23 Feb 		23 Feb 		
    Wrobel, Jesko               	MC1	GER	41,57  	1   PR 	1.24,22	1   PR 	
    Hell, Konstantin            	MC1	GER	41,79  	2   PR 	1.26,19	4      	
    Malik, Maximilian           	MC1	GER	42,20  	3      	1.26,07	3      	
    Heimbürge, David            	MC1	GER	42,41  	4      	1.28,10	6      	
    Blümel, Ben                 	MC1	GER	43,52  	5   PR 	1.27,59	5      	
    Metelmann, Tristan          	MC1	GER	43,83  	6      	1.25,79	2      	
    Emmer, Fabian               	MC1	GER	44,34  	7      	1.30,22	7      	
    Köchling, Erik              	MC1	GER	44,80  	8      	1.30,87	8      	
    Schneidersmann, Josh        	MC1	GER	46,43  	9      	1.38,46	10  PR 	
    Fischer, Nils               	MC1	GER	46,92  	10     	1.37,41	9      	
    
    Men - Junior D
    Name                        			500m 		300m 		
                                			23 Feb 		23 Feb 		
    Schlörb, Tobias             	MYA	GER	42,63  	1      	26,66  	1   SB 	
    Grabe, Lennart              	MYA	GER	43,35  	2      	27,05  	2   SB 	
    Sonnekalb, Finn             	MYB	GER	43,38  	3      	27,12  	3   SB 	
    Nguyen, Tomy                	MYA	GER	43,79  	4      	27,47  	4   SB 	
    Friedrich, Damian           	MYA	GER	43,83  	5   PR 	28,08  	5      	
    Gonscharov, Denis           	MYA	GER	44,46  	6   PR 	28,43  	8   SB 	
    Lippert, Lars               	MYA	GER	44,62  	7   PR 	28,39  	7   SB 	
    Poy, Henning                	MYA	GER	45,16  	8      	40,19  	26     	
    Baier, Max                  	MYA	CZE	45,29  	9      	28,34  	6   SB 	
    Göpelt, Arvid               	MYA	GER	45,74  	10     	29,34  	12     	
    Landwehrs, Matthias         	MYA	GER	45,85  	11     	29,26  	11     	
    Garmeister, Philippe        	MYB	GER	45,99  	12  PR 	28,98  	10     	
    Kaiser, Adrian              	MYA	GER	46,58  	13     	29,63  	15     	
    Kortlever, Ede              	MYB	GER	46,71  	14     	29,71  	16     	
    Balla, Jakob                	MYA	GER	46,79  	15     	28,92  	9      	
    Kühnl, Peter                	MYB	GER	46,88  	16     	29,40  	13     	
    Patz, Max                   	MYB	GER	47,02  	17     	29,51  	14     	
    Stibenz, Matteo             	MYA	GER	47,66  	18  PR 	30,08  	17  SB 	
    Höhne, Dustin               	MYB	GER	47,81  	19     	30,12  	18     	
    Weber, Rafael               	MYB	GER	48,49  	20     	30,44  	21  SB 	
    Tuchscherer, Colin          	MYA	GER	48,56  	21  PR 	30,25  	19  SB 	
    Marth, Bandeth              	MYB	GER	49,29  	22     	30,62  	22     	
    Mittag, Carlos              	MYB	GER	49,39  	23  PR 	30,67  	23  SB 	
    Wieseke, Arne               	MYB	GER	49,44  	24     	       	DQ     	
    Köckert, Jasper             	MYA	GER	49,68  	25     	30,31  	20  SB 	
    Müller, Nico                	MYA	GER	49,88  	26  PR 	31,08  	24  SB 	
    Theuring, Emilian           	MYB	GER	50,49  	27     	31,38  	25     	
    
                
  4. Heerenveen (NED) - World Sprint Championships 2019 -
    World Sprint Championships 2019
    Heerenveen (NED)
    23 - 24 February 2019
    
    Ladies
    Name                             			500m 		1000m  		
                                     			23 Feb 		23 Feb 		
    Kodaira, Nao                     	L30	JPN	37,27  	1      	1.15,01	4      	
    Herzog, Vanessa                  	LN4	AUT	37,31  	2      	1.15,78	8      	
    Golikova, Angelina               	LSA	RUS	37,49  	3   SB 	1.16,11	10  SB 	
    Takagi, Miho                     	LSA	JPN	37,62  	4   PR 	1.14,82	2      	
    Bowe, Brittany                   	L30	USA	37,89  	5      	1.14,60	1      	
    Fatkulina, Olga                  	LSA	RUS	37,99  	6      	1.16,48	14     	
    Kachanova, Daria                 	LN2	RUS	38,00  	7      	1.14,94	3   PR 	
    Aydova, Yekaterina               	LSA	KAZ	38,04  	8      	1.15,36	7   SB 	
    Tsuji, Maki                      	L30	JPN	38,07  	9      	1.16,71	15     	
    de Neeling, Sanneke              	LN4	NED	38,09  	10  PR 	1.15,08	5      	
    McLean, Heather                  	LSA	CAN	38,10  	11     	1.16,23	12     	
    Jin, Jingzhu                     	LSA	CHN	38,24  	12  PR 	1.17,11	18     	
    Irvine, Kaylin                   	LSA	CAN	38,38  	13     	1.16,92	16     	
    de Jong, Letitia                 	LSA	NED	38,45  	14     	1.16,39	13     	
    Goetz, Kimi                      	LSA	USA	38,49  	15     	1.17,14	19     	
    Leerdam, Jutta                   	LN1	NED	38,58  	16     	1.15,31	6      	
    Bøkko, Hege                      	LSA	NOR	38,76  	17     	1.18,19	22     	
    Zhao, Xin (1992)                 	LSA	CHN	38,82  	18  SB 	1.17,81	21     	
    Li, Qishi                        	LSA	CHN	38,98  	19     	1.16,17	11     	
    Huang, Yu-Ting                   	L30	TPE	39,05  	20     	1.17,71	20     	
    Czerwonka, Natalia               	L30	POL	39,36  	21  SB 	1.16,10	9      	
    Hirschbichler, Gabriele          	L35	GER	39,38  	22     	1.17,01	17     	
    Nifontova, Hanna                 	LA2	BLR	39,44  	23  NRJ	1.20,47	26     	
    Bocox, Brianna                   	LN3	USA	39,47  	24     	1.18,37	23     	
    Kim, Min-Ji (2000)               	LA2	KOR	39,52  	25     	1.20,21	25     	
    Gulbrandsen, Anne                	LSA	NOR	39,61  	26  PR 	1.19,04	24     	
    Park, Chae-Eun                   	LB1	KOR	40,32  	27     	1.21,38	27     	
    Rodriguez, Victoria              	LSA	ARG	40,41  	28     	1.23,09	28     	
    
    Men
    Name                             			500m 		1000m  		
                                     			23 Feb 		23 Feb 		
    Shinhama, Tatsuya                	MN3	JPN	34,66  	1      	1.08,57	5   PR 	
    Verbij, Kai                      	MSA	NED	34,72  	2   SB 	1.09,21	10     	
    Lorentzen, Håvard Holmefjord     	MSA	NOR	34,74  	3      	1.08,19	4      	
    Kulizhnikov, Pavel               	MSA	RUS	34,74  	3      	1.08,06	3      	
    Mushtakov, Viktor                	MN3	RUS	34,75  	5      	1.08,93	9      	
    Murashov, Ruslan                 	MSA	RUS	34,75  	5      	1.10,07	14     	
    Ihle, Nico                       	M30	GER	34,92  	7      	1.08,79	7      	
    Otterspeer, Hein                 	M30	NED	34,92  	7      	1.08,67	6      	
    Nuis, Kjeld                      	MSA	NED	34,98  	9      	1.07,86	1      	
    Dubreuil, Laurent                	MSA	CAN	35,05  	10     	1.09,75	13     	
    Yamada, Masaya                   	MN3	JPN	35,07  	11     	1.08,03	2   PR 	
    Nogal, Artur                     	MSA	POL	35,07  	11     	1.10,38	18  SB 	
    Fujino, Yuto                     	MSA	JPN	35,11  	13  PR 	1.09,43	11     	
    Rukke, Henrik Fagerli            	MN3	NOR	35,12  	14     	1.10,24	17     	
    Dufter, Joel                     	MSA	GER	35,20  	15     	1.08,79	7      	
    Michalski, Piotr                 	MSA	POL	35,23  	16     	1.10,55	21     	
    Fiola, Christopher               	MN3	CAN	35,31  	17     	1.10,47	20     	
    Golovatsiuk, Ignat               	MN3	BLR	35,37  	18     	1.09,55	12     	
    Chung, Jae-Woong                 	MN1	KOR	35,49  	19  SB 	1.10,07	14     	
    Bosa, David                      	MSA	ITA	35,49  	19     	1.11,41	28     	
    Vosté, Mathias                   	MSA	BEL	35,56  	21     	1.10,46	19     	
    Noh, Joon-Soo                    	MN4	KOR	35,73  	22  PR 	1.11,08	23     	
    Liiv, Marten                     	MN3	EST	35,78  	23     	1.10,65	22     	
    Klenko, Alexander                	MSA	KAZ	35,90  	24     	1.11,20	24     	
    Suomalainen, Samuli              	MN1	FIN	35,93  	25  SB 	1.11,26	26  SB 	
    Marx, Jeremias                   	MN2	GER	36,06  	26     	1.11,29	27     	
    Mantia, Joey                     	M30	USA	36,06  	26     	1.10,15	16     	
    Kim, Young-Jin (1995)            	MSA	KOR	36,21  	28     	1.11,23	25     	
    
                
  5. Hamar (NOR) - Country Match NOR-SWE-FIN-GBR -
    Country Match NOR-SWE-FIN-GBR
    Hamar (NOR)
    23 - 24 February 2019
    
    Ladies - Junior B
    Name                           			500m 		1500m  		
                                   			23 Feb 		23 Feb 		
    Kivioja, Laura                 	LB1	FIN	42,97  	1      	2.18,11	3      	
    Szygenda, Arwen                	LB2	NOR	43,69  	2      	2.13,57	1      	
    Siro, Sini                     	LB2	FIN	44,40  	3      	2.26,64	5      	
    Sjøbrend, Julie Berg           	LB2	NOR	44,55  	4      	       	DQ     	
    Svenni, Hanna                  	LB2	NOR	44,58  	5      	2.19,77	4      	
    Sanderud, Sarah Marie          	LB1	NOR	44,84  	6      	2.14,17	2      	
    Hjelm, Vinnie                  	LB1	SWE	45,15  	7   SB 	2.31,84	8   SB 	
    Svensson, Tina                 	LB2	SWE	45,84  	8   PR 	2.27,87	6   PR 	
    Winroth, Alva                  	LB1	SWE	46,88  	9   PR 	2.34,87	10     	
    Koivisto, Inka                 	LB2	FIN	47,28  	10     	2.34,75	9      	
    Arnell, Disa                   	LB1	SWE	49,75  	11  SB 	2.30,49	7   PR 	
    
    Ladies - Junior C
    Name                           			500m 		1000m  		
                                   			23 Feb 		23 Feb 		
    Ulset, Sofie                   	LC2	NOR	43,80  	1   PR 	1.30,76	2      	
    Haugland, Amalie               	LC2	NOR	44,62  	2      	1.30,69	1      	
    Storelid, Dina                 	LC2	NOR	45,76  	3      	1.31,58	3      	
    Suomalainen, Villiina          	LC1	FIN	46,25  	4      	1.37,35	5      	
    Engebråten, Hanna              	LC2	NOR	46,25  	4      	1.33,47	4      	
    Pirhonen, Janette              	LC1	FIN	46,34  	6   PR 	1.42,43	8   PR 	
    Lehtonen, Veera                	LC2	FIN	47,26  	7   PR 	1.40,46	6   SB 	
    Snowdon, Alexandra             	LYB	GBR	48,65  	8   PR 	1.42,18	7   PR 	
    Westman, Tindra Jansson        	LC1	SWE	49,66  	9   PR 	       	DNF    	
    Kwadrin, Charlie               	LYB	GBR	       	DQ     	2.03,10	9      	
    
    Men - Junior B
    Name                           			500m   		1500m  		
                                   			23 Feb 		23 Feb 		
    Tveter, Kasper                 	MB2	NOR	38,03  	1      	1.57,19	4      	
    Riches, Peter                  	MB2	GBR	38,13  	2      	1.56,69	2      	
    Suomalainen, Tuukka            	MB1	FIN	38,96  	3      	2.04,73	7   PR 	
    Mellemstrand, Oddbjørn         	MB2	NOR	39,18  	4      	1.57,94	5      	
    Eitrem, Sander                 	MB2	NOR	39,37  	5      	1.56,50	1      	
    Fløiten, Tobias                	MB2	NOR	39,74  	6      	1.56,96	3      	
    Kinnala, Kalle                 	MB2	FIN	41,09  	7      	2.11,06	9      	
    Klockar, Emil                  	MB2	SWE	41,97  	8   SB 	2.10,28	8   SB 	
    Forslund, Isac                 	MB1	SWE	42,00  	9      	2.14,69	10     	
    Olofsson, Nils                 	MB1	SWE	43,60  	10  PR 	2.23,60	11  PR 	
    Harris, Tom                    	M?	GBR	47,43  	11  PR 	2.31,59	12  PR 	
    Vähä-Vahe, Nils                	MB2	FIN	1.16,96	12     	2.00,73	6      	
    
    Men - Junior C
    Name                           			500m 		1000m  		
                                   			23 Feb 		23 Feb 		
    Matre, Emil Pedersen           	MC2	NOR	39,01  	1   PR 	1.17,27	1   PR 	
    Norberg, Kaspar                	MC2	SWE	41,13  	2   PR 	1.24,77	5   PR 	
    Andreassen, Martin Solberg     	MC2	NOR	41,34  	3      	1.24,55	4      	
    Magnussen, Cristian Landrø     	MC2	NOR	41,34  	3   PR 	1.23,73	3      	
    Henriksen, Sigurd              	MC1	NOR	42,06  	5      	1.23,08	2      	
    Collins, Theo                  	MC2	GBR	42,10  	6   PR 	1.24,88	6   PR 	
    Muhonen, Alvar                 	MC2	FIN	42,23  	7   PR 	1.25,67	7   PR 	
    Forsmark, Sebastian            	MC2	SWE	42,31  	8   PR 	       	DQ     	
    Nylén, Ludvig                  	MC2	SWE	42,77  	9   PR 	1.26,50	8   PR 	
    Santtila, Sampsa               	MC1	FIN	43,20  	10  PR 	       	DQ     	
    Toivainen, Rasmus              	MC1	FIN	43,27  	11  PR 	1.27,46	9   PR 	
    Jeppsson, Simon                	MC2	SWE	45,71  	12  PR 	1.32,21	10  PR 	
    
    Men - Testklasse
    Name                           			500m 		
                                   			23 Feb 		
    Sæther, Sigurd                 	MB1	NOR	44,40  	1      	
    Nyborg, Colin                  	MB1	NOR	44,87  	2      	
    
                
  6. Trollhättan (SWE) - Avslutningstävlingen 2019 -
    Avslutningstävlingen 2019
    Trollhättan (SWE)
    23 February 2019
    
    Ladies
    Name                        			500m   		500m   		1000m  		300m 		
    Lindqvist, Ann-Marie        	LN2	SWE	46,74  	1      	       	       	1.35,43	1      	       	       	
    Nyström Eliasson, Lova      	LC1	SWE	58,85  	2      	       	       	2.02,77	2      	35,51  	1   SB 	
    Nyström Eliasson, Hanna     	LYB	SWE	1.11,39	3      	       	       	2.40,25	3      	43,66  	2      	
    Iveström, Emma              	LC1	SWE	1.20,08	4   SB 	       	       	2.49,61	5   PR 	54,95  	7      	
    Iveström, Tuva              	LYC	SWE	1.21,17	5   PR 	       	       	2.44,85	4   PR 	46,82  	3      	
    Bodin, Solvej               	LYE	SWE	1.27,92	6   PR 	1.33,85	1      	       	       	52,35  	6   SB 	
    Persson, Jolin              	LYE	SWE	1.28,86	7   PR 	       	       	3.10,56	6      	51,05  	5   SB 	
    Thompson, Siri              	LYE	SWE	1.31,57	8      	       	       	       	       	48,76  	4   SB 	
    
    Men
    Name                        			500m   		1000m  		300m 		
    Bergentall, Valdemar        	MN2	SWE	41,96  	1      	1.26,45	2      	       	       	
    Bergentall, Frans           	MN4	SWE	45,02  	2      	1.30,89	3      	       	       	
    Jacklin, Anders             	M50	SWE	53,24  	3      	1.46,29	4   PR 	33,00  	1   SB 	
    Sanglier, Michael           	M30	SWE	56,20  	4   PR 	1.51,39	5   PR 	       	       	
    Bergentall, Jan             	M50	SWE	1.03,70	5   SB 	       	       	       	       	
    Bengtsson, Erik             	MYB	SWE	1.06,76	6      	2.14,56	6      	41,29  	4      	
    Karlsén, Jonathan           	MYB	SWE	1.09,28	7      	       	       	41,12  	3      	
    Engström, Melker            	MYC	SWE	1.19,05	8      	2.35,03	7      	40,46  	2   SB 	
    Iveström, Hugo              	MYE	SWE	1.24,04	9      	2.49,18	8   PR 	48,82  	5      	
    Nyström Eliasson, Olle      	MYE	SWE	1.33,62	10     	       	       	54,09  	7   SB 	
    Samuelsson, Nils            	M?	SWE	1.34,82	11  PR 	       	       	53,71  	6   SB 	
    Kinnunen, Verneri           	MSA	FIN	       	       	1.21,75	1      	       	       	
    Brenden, Sander             	MYB	SWE	       	       	3.35,35	9   PR 	       	       	
    
                
  7. Harstad (NOR) - Klubbmesterskap -
    Klubbmesterskap
    Harstad (NOR)
    20 - 21 February 2019
    
    Ladies
    Name                        			500m   		1000m  		1500m  		500m   		1000m  		
                                			20 Feb 		20 Feb 		20 Feb 		21 Feb 		21 Feb 		
    Kind, Miriam T.             	LYB	NOR	1.04,71	1      	2.27,29	1      	       	       	1.04,36	2      	2.25,38	2      	
    Lian, Elise                 	L?	NOR	1.04,91	2      	       	       	3.36,93	1      	1.03,44	1      	2.21,42	1      	
    Gjesdal, Alva               	L?	NOR	1.13,05	3      	2.44,69	2      	       	       	1.13,78	3      	2.43,58	3      	
    Mikkelsen, Ida Mari         	LYB	NOR	1.44,26	4      	3.01,81	3      	       	       	1.23,54	4      	2.55,58	4      	
    
    Ladies - Rekrutt
    Name                        			100m 		400m   		100m 		400m   		
                                			20 Feb 		20 Feb 		21 Feb 		21 Feb 		
    Mathisen, Pernille Helø     	L?	NOR	18,64  	1   SB 	1.17,77	1   SB 	19,12  	1      	1.19,89	1      	
    Altmann, Ingrid Sofie D.    	LYD	NOR	       	       	       	       	27,83  	2      	1.31,50	2   SB 	
    
    Men
    Name                        			500m   		1000m  		500m   		1000m  		1500m  		
                                			20 Feb 		20 Feb 		21 Feb 		21 Feb 		21 Feb 		
    Pettersen, Ronny            	M40	NOR	46,78  	1      	1.35,35	2      	47,43  	1      	1.36,72	2      	       	       	
    Hestad, Geir                	M65	NOR	46,83  	2      	1.34,76	1      	       	       	       	       	       	       	
    Lødding, Svein              	M60	NOR	49,21  	3      	1.42,50	4   SB 	       	       	       	       	       	       	
    Custers, Kees               	M30	NED	49,30  	4   PR 	1.35,75	3   PR 	47,73  	2   PR 	1.36,32	1      	       	       	
    Nilsen, Kjell-Arne          	M65	NOR	56,85  	5      	1.51,21	5   SB 	52,05  	3   SB 	       	       	3.04,65	1   SB 	
    Mathisen, Tobias Helø       	MYB	NOR	1.12,14	6      	2.37,87	6      	1.13,86	5      	2.34,22	4      	       	       	
    Altmann, Johannes D.        	MYA	NOR	       	       	       	       	1.04,60	4      	2.20,41	3   PR 	       	       	
    Helø, Jakob                 	MYB	NOR	       	       	       	       	1.22,85	6      	       	       	       	       	
    
    Men - Rekrutt
    Name                        			100m 		400m   		100m 		400m   		
                                			20 Feb 		20 Feb 		21 Feb 		21 Feb 		
    Pettersen, Ingvart Johan    	MYF	NOR	17,42  	1      	1.13,54	1   SB 	17,62  	1      	1.13,52	1   SB 	
    Helø, Olav Johan            	MYE	NOR	18,59  	2   SB 	1.28,91	4   SB 	19,38  	2      	1.23,51	2   SB 	
    Hæreid, Oliver              	M?	NOR	20,63  	3   SB 	1.29,80	5   SB 	22,61  	4      	1.33,37	6      	
    Hæreid, Leon                	M?	NOR	21,51  	4      	1.28,08	3   SB 	21,07  	3   SB 	1.30,12	4      	
    Lian, Kristian              	M?	NOR	24,83  	5      	1.23,72	2   SB 	26,96  	7      	1.24,28	3      	
    Jakobsen, Kasper            	M?	NOR	25,25  	6   SB 	1.51,73	7   SB 	22,77  	5   SB 	1.37,35	7   SB 	
    Jakobsen, Brage             	M?	NOR	28,07  	7   SB 	2.02,69	8   SB 	28,51  	8      	1.56,37	8   SB 	
    Brevik, Feliks Andre        	M?	NOR	28,72  	8      	1.47,93	6   SB 	23,80  	6      	1.32,10	5   SB 	
    
                
  8. Kristiansund (NOR) - Norges Cup 7 -
    Norges Cup 7
    Kristiansund (NOR)
    23 - 24 February 2019
    
    Ladies
    Name                          			500m 		1000m  		
                                  			23 Feb 		23 Feb 		
    Omsland, Else Merethe         	LN4	NOR	46,95  	1      	1.37,20	2      	
    Bergstrøm, Guro               	LN4	NOR	47,07  	2      	1.35,82	1      	
    
    Ladies - Junior
    Name                          			500m 		1000m  		3000m  		
                                  			23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Furnée, Marte Bjerkreim       	LA1	NOR	43,14  	1   TR 	1.27,41	1   TR 	       	       	
    Hangstad, Synne Elise         	LA2	NOR	45,63  	2      	       	       	5.27,14	1   TR 	
    Jagtøyen, Emilie              	LA1	NOR	45,63  	2      	1.34,72	3      	       	       	
    Hvammen, Camilla              	LA2	NOR	45,68  	4      	1.34,76	4      	       	       	
    Njøs, Emilie Sparre           	LA1	NOR	46,75  	5      	1.39,71	6      	       	       	
    Myhre, Ingunn K.              	LA1	NOR	46,96  	6      	1.35,12	5      	       	       	
    Hilde, Hedvig                 	LA1	NOR	       	       	1.34,47	2   SB 	       	       	
    
    Men
    Name                          			500m 		1000m  		5000m  		
                                  			23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Sæves, Johann Jørgen          	MSA	NOR	36,50  	1   TR 	1.16,12	1   TR 	       	       	
    Rukke, Christoffer Fagerli    	M30	NOR	38,71  	2      	1.17,08	2      	       	       	
    Tveter, Sander                	MN1	NOR	40,48  	3      	       	       	7.42,51	1      	
    Hilde, Simon                  	MN1	NOR	41,56  	4      	1.29,45	5      	       	       	
    Wasvik, Carlos                	MN1	NOR	42,37  	5      	1.26,04	3      	       	       	
    Nesset, Geir                  	M50	NOR	43,63  	6      	1.26,48	4      	       	       	
    
    Men - Junior
    Name                          			500m 		1000m  		5000m  		
                                  			23 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Refsaas, Birk Finnstø         	MB1	NOR	39,85  	1      	1.19,73	1   TR 	       	       	
    Eriksen, Daniel Thuv          	MA1	NOR	40,17  	2      	1.22,88	3      	       	       	
    Langli, Anders                	MB2	NOR	40,22  	3      	1.23,50	4      	       	       	
    Andreassen, Ole Magnus        	MB2	NOR	40,35  	4      	1.24,25	6      	       	       	
    Belsvik, Erlend               	MB2	NOR	40,84  	5      	       	       	7.36,91	2   PR 	
    Jonsrud, Ragnar               	MA1	NOR	40,86  	6      	1.23,58	5      	       	       	
    Decker, Erik                  	MA2	SWE	40,97  	7      	1.21,24	2      	       	       	
    Nordal, Didrik Møller         	MA1	NOR	41,23  	8      	       	       	7.29,22	1   TR 	
    
                
  9. Dresden (GER) - Sächsische Meisterschaften E1/E2 -
    Sächsische Meisterschaften E1/E2
    Dresden (GER)
    23 February 2019
    
    Ladies - E2
    Name                       			200m 		200m 		
    Peschke, Lilly             	LYC	GER	22,78  	1      	22,63  	1      	
    Trapp, Johanna             	LYC	GER	23,13  	2      	23,74  	5      	
    Meinig, Mia                	LYC	GER	23,29  	3      	23,32  	4      	
    Töbs, Elenore              	LYC	GER	23,53  	4      	22,88  	2   SB 	
    Stauch, Luise              	LYC	GER	23,72  	5      	24,00  	6      	
    Henkel, Sahra Michelle     	LYC	GER	23,75  	6      	23,13  	3   SB 	
    Pürzel, Mia                	LYC	GER	24,02  	7      	24,14  	7      	
    Christ, Charlotte          	LYC	GER	27,29  	8      	27,25  	8      	
    
    Ladies - E1
    Name                       			200m 		200m 		
    Schöler, Emma              	LYD	GER	24,04  	1   SB 	23,88  	1   SB 	
    Seidl, Enola               	LYD	GER	25,28  	2      	26,49  	6      	
    Brandt, Mika Louise        	LYD	GER	25,42  	3   SB 	26,02  	4      	
    Engelmayer, Ella-Maria     	LYD	GER	25,45  	4   SB 	31,05  	8      	
    Herold, Gloria             	LYD	GER	25,48  	5   SB 	24,95  	2   SB 	
    Tuchscherer, Claire        	LYD	GER	25,51  	6      	25,73  	3      	
    Herold, Hailey             	LYD	GER	25,59  	7   SB 	26,30  	5      	
    Blümel, Florentine         	LYD	GER	27,70  	8      	28,18  	7      	
    
    Men - E2
    Name                       			200m 		200m 		
    Schuhmacher, Yannick       	MYC	GER	22,35  	1      	22,43  	1      	
    Melde, Oskar               	MYC	GER	22,36  	2      	22,76  	2      	
    Drechsler, Ben-Lukas       	MYC	GER	22,70  	3      	22,96  	3      	
    Mehnert, Fritz             	MYC	GER	23,33  	4      	23,54  	4      	
    Rau, Maximilian            	MYC	GER	23,70  	5   SB 	24,27  	6      	
    Grimm, Paul                	MYC	GER	23,78  	6      	30,37  	16     	
    Jaskolka, Karol            	MYC	GER	23,82  	7      	24,08  	5      	
    Ebert, Jonas               	MYC	GER	24,04  	8      	24,33  	7      	
    Lindner, Jonathan Elias    	MYC	GER	24,12  	9   SB 	24,92  	10     	
    Quaiser, Julian            	MYC	GER	24,29  	10     	24,38  	8      	
    Baum, Valentin             	MYC	GER	24,30  	11     	25,66  	14     	
    Grosu, Dennis              	MYC	GER	24,52  	12     	25,35  	12     	
    Ernst, Jasper Frederik     	MYC	GER	24,56  	13  SB 	24,69  	9      	
    Büttner, Bruno             	MYC	GER	24,66  	14  SB 	25,52  	13     	
    Scheibe, Anton             	MYC	GER	25,80  	15     	25,33  	11     	
    Braun, Jonathan            	MYC	GER	26,22  	16     	26,46  	15     	
    Georgi, Vincent            	MYC	GER	31,74  	17     	31,24  	17     	
    Nakajew, Jean Luc          	M?	GER	39,11  	18  SB 	31,74  	18  SB 	
    
    Men - E1
    Name                       			200m    		200m 		
    Scharrer, Justus           	M?	GER	24,49   	1   SB 	24,75  	2      	
    Menard, Leon               	MYD	GER	25,06   	2   SB 	26,00  	5      	
    Kattner, Linus             	MYD	GER	25,41(3)	3      	25,41  	3      	
    Scherf, Benjamin           	MYD	GER	25,41(5)	4   SB 	26,27  	6      	
    Schenk, Lando              	MYD	GER	25,62   	5      	25,87  	4      	
    Wilke, Dustin              	MYD	GER	25,81   	6      	26,33  	7      	
    Seidel, Aaron              	MYD	GER	26,05   	7   SB 	27,05  	8      	
    Schubert, Luis             	MYD	GER	26,39   	8      	27,43  	11     	
    Kobuch, Jonas Leon         	MYD	GER	27,23   	9      	27,40  	10     	
    Hübner, Eric Torsten       	MYD	GER	27,67   	10  SB 	27,09  	9   SB 	
    Langhof, Tony              	MYC	GER	29,54   	11  SB 	30,97  	13     	
    Barth, Alexander           	MYD	GER	31,16   	12     	29,88  	12     	
    Kilian, Jonathan           	MYD	GER	31,31   	13     	24,74  	1      	
    
                
  10. Kolomna (RUS) - Russia - Junior B Championships 2019 -
    Russia - Junior B Championships 2019
    Kolomna (RUS)
    22 - 24 February 2019
    
    Ladies
    Name                       			500m      		1500m  		1000m  		3000m  		
                               			22 Feb    		22 Feb 		23 Feb 		23 Feb 		
    Avtonomova, Marina         	LB2	RUS	40,80     	1   PR 	2.14,80	28     	1.22,54	1      	       	       	
    Klyukinskikh, Nadezhda     	LB1	RUS	41,50     	2   SB 	       	DNS    	1.23,32	3   SB 	       	       	
    Shaczkikh, Anastasiya      	LB1	RUS	41,51     	3      	2.15,00	29     	1.24,06	8      	       	       	
    Slesareva, Irina           	LB2	RUS	41,71     	4   PR 	2.10,03	5      	1.24,10	9      	       	       	
    Rutkovskaya, Aleksandra    	LB2	RUS	41,76     	5   PR 	2.10,05	6   PR 	1.23,86	6   PR 	4.43,48	10     	
    Myagkova, Mariya           	LB1	RUS	41,88     	6      	2.07,22	1   PR 	1.23,85	5      	4.30,39	1   PR 	
    Chesnokova, Polina         	LB1	RUS	41,92     	7   PR 	2.12,30	15  SB 	1.25,81	15     	       	       	
    Kravchenko, Aleksandra     	LB2	RUS	41,95     	8   PR 	2.08,90	3   PR 	1.23,62	4      	4.51,50	17     	
    Taungaver, Irina           	LB2	RUS	42,14     	9      	2.11,60	11     	       	       	4.39,59	9      	
    Mitrofanova, Lyudmila      	LB1	RUS	42,23     	10  PR 	2.10,09	7   PR 	1.23,19	2   PR 	4.47,39	14     	
    Valter, Valeriya           	LB2	RUS	42,32     	11     	2.13,84	22     	1.27,42	21     	5.00,57	33     	
    Tikhonova, Arina           	LB2	RUS	42,34     	12  PR 	2.13,72	21  PR 	1.24,93	11  PR 	       	       	
    Bersenyova, Alena          	LB2	RUS	42,40     	13  PR 	2.10,11	8   SB 	1.24,98	12  SB 	4.35,21	5   PR 	
    Altukhova, Anastasiya      	LB1	RUS	42,49     	14     	2.13,07	18  PR 	1.25,66	14  PR 	4.56,51	28  PR 	
    Denisova, Aleksandra       	LB2	RUS	42,60     	15  PR 	2.22,37	50  PR 	1.30,37	41     	       	       	
    Kukol, Aleksandra          	LB2	RUS	42,61     	16  PR 	2.18,86	41  PR 	1.27,65	23     	       	WDR    	
    Bekker, Alisa              	LB1	RUS	42,62     	17  PR 	2.08,32	2   PR 	1.24,05	7   PR 	4.33,38	2   PR 	
    Yakushova, Kristina        	LB1	RUS	42,66     	18  PR 	2.10,15	9   PR 	1.25,11	13     	       	       	
    Pomytkina, Elena           	LB1	RUS	42,74     	19  PR 	2.12,29	14  PR 	1.26,93	19     	4.44,40	11  PR 	
    German, Arina              	LB1	RUS	42,80     	20  SB 	2.12,78	17  PR 	1.26,67	18  SB 	4.51,10	16  PR 	
    Andreeva, Polina (2001)    	LB2	RUS	42,98     	21  PR 	2.19,44	44     	1.28,59	30     	       	       	
    Zharnakova, Yuliya         	LB2	RUS	43,07     	22  PR 	2.16,59	34  PR 	1.27,97	25  SB 	4.55,01	24  PR 	
    Romanova, Anastasiya       	LB2	RUS	43,08     	23  PR 	2.14,47	26  PR 	1.29,95	38  SB 	5.17,46	45     	
    Taungaver, Marina          	LB2	RUS	43,27     	24  PR 	2.18,46	38     	1.28,27	28     	4.55,49	26  PR 	
    Gudoshnikova, Alena        	LB2	RUS	43,28     	25     	2.18,31	36     	1.28,37	29     	4.58,72	31     	
    Migova, Sofya              	LB2	RUS	43,34     	26  SB 	2.12,26	13  SB 	1.24,19	10  PR 	4.39,33	8   PR 	
    Blinova, Nadezhda          	LB2	RUS	43,35     	27  PR 	2.09,91	4   PR 	1.26,29	17  PR 	4.45,08	12  PR 	
    Sergienya, Olesya          	LB1	RUS	43,72(8)  	28  SB 	2.13,30	19  SB 	1.27,28	20  SB 	4.50,80	15     	
    Guzik, Milena              	LB1	RUS	43,72(9)  	29  PR 	2.19,67	45  PR 	1.30,25	40  PR 	5.02,41	36  SB 	
    Kozhemyakina, Alina        	LB2	RUS	43,79     	30  PR 	2.15,90	31  PR 	1.27,67	24  PR 	4.52,21	18  PR 	
    Pavlova, Darya (2003)      	LB1	RUS	43,87     	31  PR 	2.10,74	10  PR 	1.26,21	16  SB 	4.34,83	4   PR 	
    Pentina, Alena             	LB1	RUS	44,01     	32  PR 	2.18,14	35     	1.29,35	35     	4.54,72	23     	
    Yudina, Alina              	LB1	RUS	44,12     	33  SB 	2.13,70	20  PR 	1.27,43	22  SB 	4.55,14	25     	
    Bosh, Valeriya             	LB2	RUS	44,19     	34  PR 	2.15,33	30  PR 	1.28,08	26  PR 	4.53,00	20  PR 	
    Volozhaninova, Milena      	LB2	RUS	44,23     	35  PR 	2.16,53	33     	1.31,03	46     	4.53,23	21     	
    Androsova, Valeriya        	LB1	RUS	44,26     	36  SB 	2.19,24	42     	1.29,27	34     	5.03,01	37  SB 	
    Smorudova, Kseniya         	LB2	RUS	44,37     	37  SB 	2.21,40	49  SB 	1.28,81	31  SB 	5.14,54	44  PR 	
    Klimenko, Sofiya           	LB1	RUS	44,51     	38  PR 	2.12,69	16  SB 	1.28,89	32     	4.38,28	7   PR 	
    Kononenko, Kseniya         	LB1	RUS	44,57     	39  PR 	2.12,15	12  PR 	       	       	4.34,73	3   PR 	
    Zlobina, Ekaterina         	LB1	RUS	44,62     	40  PR 	2.14,33	23  PR 	1.28,14	27  PR 	4.56,11	27  SB 	
    Olkova, Anna               	LB2	RUS	44,65     	41     	2.19,78	46  PR 	1.31,24	47     	5.12,06	43     	
    Baskakova, Tatyana         	LB1	RUS	44,65(1)  	42  PR 	2.18,54	39  SB 	1.30,80	45  SB 	5.01,52	34  PR 	
    Taskaeva, Anastasiya       	LB2	RUS	44,74     	43  PR 	2.19,35	43  PR 	1.31,30	48  PR 	5.05,66	39  PR 	
    Bocharova, Anastasiya      	LB1	RUS	44,78     	44  SB 	       	DQ     	1.32,49	51     	       	       	
    Chivilina, Yuliya          	LB1	RUS	44,79     	45  PR 	2.21,33	48  SB 	1.30,38	42  PR 	5.06,16	40  PR 	
    Usenko, Yuliya             	LB2	RUS	44,92     	46  PR 	2.16,36	32  SB 	1.30,68	44  PR 	4.58,98	32  PR 	
    Brant, Anastasiya          	LB1	RUS	44,94     	47  PR 	2.14,40	24  PR 	1.29,97	39  PR 	4.47,00	13  PR 	
    Belyaeva, Polina           	LB2	RUS	44,95     	48  PR 	2.22,86	51  PR 	1.32,17	49  PR 	5.06,30	41  PR 	
    Balandina, Natalya         	LB2	RUS	45,08     	49     	2.46,20	67     	       	       	4.35,60	6   PR 	
    Forostyanaya, Mariya       	LB1	RUS	45,35     	50     	2.18,79	40     	1.29,50	36  PR 	5.02,25	35     	
    Plotnikova, Elena          	LB1	RUS	45,40     	51  SB 	2.14,58	27  PR 	1.29,77	37  SB 	4.52,52	19  PR 	
    Bazhenova, Anastasiya      	LB1	RUS	45,41     	52     	2.34,97	66     	1.35,98	61     	       	       	
    Kuzmenko, Lyudmila         	LB2	RUS	45,74     	53     	2.27,39	59     	1.34,85	59     	       	       	
    Anikina, Anna              	LB1	RUS	45,75     	54  SB 	2.26,16	56  PR 	1.33,63	54  SB 	5.25,67	47  PR 	
    Kameneva, Valeriya         	LB1	RUS	45,76     	55  PR 	2.28,10	62  PR 	1.32,84	52  PR 	       	       	
    Naumkina, Lyubov           	LB1	RUS	46,06     	56  PR 	2.25,82	55  PR 	1.34,53	57  PR 	       	       	
    Pugacheva, Elizaveta       	LB2	RUS	46,24     	57  PR 	2.26,76	57  PR 	1.36,48	64     	       	       	
    Motorina, Lidiya           	LB1	RUS	46,29     	58     	2.25,07	53     	1.33,46	53     	5.04,90	38  SB 	
    Osipova, Aleksandra        	LB2	RUS	46,41     	59  PR 	2.28,47	63  PR 	1.36,43	63     	       	       	
    Shepovalova, Ekaterina     	LB1	RUS	46,47     	60  PR 	2.27,91	61  PR 	       	DNS    	       	       	
    Glushkova, Anastasiya (2002)	LB2	RUS	47,23     	61  SB 	2.28,88	64  PR 	1.36,05	62  PR 	       	       	
    Manushkina, Darya          	LB1	RUS	47,38(1)  	62     	2.25,79	54     	1.34,20	56     	5.19,46	46     	
    Najdyonysheva, Zlata       	L?	RUS	47,38(5)  	63  PR 	2.23,14	52  PR 	1.34,13	55  PR 	4.57,16	30  PR 	
    Orlova, Kseniya (2003)     	LB1	RUS	47,77     	64     	2.55,06	68     	1.41,26	66     	       	       	
    Vool, Valeriya             	LB1	RUS	47,88     	65     	2.27,28	58  PR 	1.35,42	60  SB 	       	       	
    Bagmet, Ulyana             	LB1	RUS	48,62     	66  SB 	2.29,75	65  SB 	1.36,93	65     	       	       	
    Vorona, Vera               	LB1	RUS	54,57     	67     	2.14,41	25  PR 	1.29,09	33  PR 	4.53,68	22  PR 	
    Drozdova, Anastasiya       	LB1	RUS	56,34     	68     	2.20,92	47  PR 	1.32,38	50  PR 	5.11,42	42  PR 	
    Agapitova, Mariya          	LB1	RUS	57,75     	69     	2.18,41	37  PR 	1.30,44	43  PR 	4.56,69	29  PR 	
    Morozova, Valeriya         	LB2	RUS	1.02,55   	70     	2.27,70	60     	1.34,82	58     	       	       	
    
    Men
    Name                       			500m    		3000m  		1500m     		5000m  		
                               			22 Feb  		22 Feb 		23 Feb    		23 Feb 		
    Karamov, Timur             	MB2	RUS	36,85   	1   PR 	       	       	1.54,82   	2   PR 	       	       	
    Golubchikov, Demid         	MB2	RUS	37,51   	2   PR 	4.33,09	61     	2.00,22   	25  PR 	       	       	
    Tarasov, Ivan (2003)       	MB1	RUS	37,58   	3   PR 	4.16,22	26  PR 	1.58,03   	17     	       	       	
    Sivcev, Kirill             	MB2	RUS	38,02   	4      	4.14,88	21     	1.57,58   	13     	       	       	
    Sergeev, Aleksandr (2003)  	MB1	RUS	38,08   	5      	4.11,53	11     	1.57,94   	16     	7.13,70	6   PR 	
    Chashhin, Aleksandr        	MB2	RUS	38,15   	6   PR 	4.03,10	4   PR 	1.56,15   	7   PR 	7.08,32	4   PR 	
    Volosatov, Petr            	MB2	RUS	38,20   	7   PR 	4.26,49	48  PR 	2.01,79   	38  PR 	7.59,62	38  PR 	
    Shitnikov, Danil           	MB1	RUS	38,36   	8   PR 	4.31,32	59     	2.02,42   	42  PR 	       	       	
    Skripnik, Egor             	MB2	RUS	38,40   	9   PR 	4.32,20	60     	2.04,25   	56     	       	       	
    Vysoczkij, Vladimir        	MB2	RUS	38,41   	10     	4.33,74	63     	1.59,36   	21     	       	       	
    Tyapin, Vladislav          	MB2	RUS	38,48   	11  SB 	4.25,51	47     	1.57,52   	12  PR 	       	       	
    Lejvant, Ariel             	MB2	RUS	38,50   	12  PR 	4.23,57	41     	2.00,22(2)	26  PR 	       	       	
    Zyatkov, Mikhail           	MB2	RUS	38,50(2)	13  PR 	4.12,39	14  PR 	1.59,33   	20  PR 	7.35,28	27     	
    Moiseev, Pavel             	MB1	RUS	38,51   	14  PR 	4.39,02	67     	2.03,44   	49     	       	       	
    Czarev, Dmitrij            	MB2	RUS	38,60   	15  PR 	4.15,57	25     	1.56,04   	5   PR 	7.42,80	35     	
    Smagin, Filipp             	MB1	RUS	38,63   	16     	4.20,64	37  PR 	1.59,82   	23     	7.24,96	16  PR 	
    Czvetkov, Aleksej          	MB1	RUS	38,65(2)	17     	4.05,44	5      	1.56,44   	8   PR 	7.01,90	2   PR 	
    Pavlenko, Dmitrij          	MB2	RUS	38,65(7)	18  PR 	4.33,51	62  PR 	2.02,92   	43  PR 	       	       	
    Tumanov, Matvej            	MB2	RUS	38,65(9)	19     	4.22,76	40  PR 	1.55,82   	3   PR 	       	DNS    	
    Grachev, German            	MB2	RUS	38,73   	20  PR 	4.13,36	19  PR 	1.56,13   	6   PR 	7.38,79	33     	
    Nikiforov, Dmitrij         	MB2	RUS	38,86   	21  PR 	4.08,71	7      	          	       	7.15,62	9      	
    Kozlov, Nikita             	MB2	RUS	38,88   	22     	4.09,14	8   PR 	1.57,74   	14  PR 	7.17,25	11  PR 	
    Shageev, Filipp            	MB2	RUS	38,90   	23     	4.25,32	45  SB 	1.57,79   	15  PR 	       	       	
    Shamsutdinov, Ilmas        	MB2	RUS	38,96   	24  PR 	4.09,67	9   PR 	1.57,19   	11     	7.33,83	24     	
    Yatov, Vsevolod            	MB1	RUS	39,01   	25  PR 	4.10,46	10  PR 	1.58,44   	18  PR 	7.14,06	7   PR 	
    Mironov, Nikita            	MB2	RUS	39,03   	26  PR 	4.13,69	20  PR 	1.57,12   	10  PR 	7.12,12	5   PR 	
    Genshel, Daniil            	MB2	RUS	39,14   	27  PR 	3.58,55	1   PR 	1.53,69   	1   PR 	7.01,92	3   PR 	
    Shabalin, Pavel            	MB2	RUS	39,25   	28     	4.16,24	27  PR 	2.00,43   	28  PR 	       	       	
    Golberg, Joni              	MB2	RUS	39,32   	29  PR 	4.17,24	29  PR 	2.02,28   	40  PR 	7.37,97	30  PR 	
    Zharov, Evgenij            	MB2	RUS	39,34   	30  PR 	4.13,25	17  PR 	1.59,01   	19  PR 	7.34,53	26  PR 	
    Kartashov, Anton           	MB2	RUS	39,38   	31  PR 	4.37,69	65     	2.06,27   	65  PR 	       	       	
    Arslantaev, Aleksandr      	MB1	RUS	39,39   	32     	4.28,88	54  PR 	2.03,49   	52  PR 	       	       	
    Ivanov, Sergej (2002)      	MB1	RUS	39,42   	33  PR 	4.44,50	69  SB 	2.04,79   	60  SB 	       	       	
    Pergunov, Pavel            	MB1	RUS	39,46   	34     	4.29,28	55     	2.01,15   	35  PR 	       	       	
    Zajnulin, Vladislav        	MB2	RUS	39,49   	35  PR 	4.26,96	49  PR 	2.03,35   	48  PR 	       	       	
    Latukhin, Roman            	MB2	RUS	39,55   	36     	4.12,69	16  PR 	2.00,90   	32     	7.32,41	22  PR 	
    Davydov, Egor              	MB1	RUS	39,57   	37     	4.19,45	34  PR 	2.01,10   	34  PR 	       	       	
    Dzhos, Artemij             	MB2	RUS	39,63   	38  PR 	4.29,96	56     	2.02,36   	41  PR 	       	       	
    Skripkin, Dmitrij          	MB2	RUS	39,64   	39  SB 	4.30,05	57     	2.03,23   	46  SB 	       	       	
    Antipin, Roman             	MB2	RUS	39,68   	40  PR 	4.30,90	58  PR 	2.03,21   	45  PR 	       	       	
    Menshikov, Egor            	MB2	RUS	39,73   	41  PR 	4.11,61	12  PR 	2.00,12   	24  PR 	7.20,85	14  PR 	
    Mironov, Andrej (2002)     	MB2	RUS	39,76   	42  PR 	4.12,15	13  PR 	2.00,50   	30  PR 	7.22,46	15  PR 	
    Burmistrov, Nikita         	MB1	RUS	39,88   	43     	4.17,52	30  PR 	2.04,24   	55     	       	DNS    	
    Arefev, Pavel              	MB1	RUS	39,90   	44     	4.20,63	36     	2.04,12   	54     	7.31,42	21  PR 	
    Kozlov, Aleksej            	MB1	RUS	39,97   	45  PR 	4.27,48	52  PR 	2.06,24   	64  PR 	       	       	
    Galkin, Daniil             	MB1	RUS	39,99   	46     	4.25,08	44     	2.04,87   	61     	       	       	
    Pshenichnyj, Denis         	MB1	RUS	40,05   	47     	4.22,45	39  PR 	2.03,48   	51  PR 	7.44,36	36  PR 	
    Kononov, Semyon            	MB2	RUS	40,07   	48     	4.16,63	28  PR 	2.01,57   	37  PR 	7.45,89	37     	
    Kortikov, Dmitrij          	MB1	RUS	40,32   	49     	4.15,09	22  PR 	2.00,47   	29     	7.27,41	18  PR 	
    Subbotin, Mikhail          	MB1	RUS	40,40   	50  PR 	4.15,33	23     	2.00,73   	31     	7.17,97	12  PR 	
    Sobolev, Timofej           	MB2	RUS	40,48   	51     	4.17,93	31  PR 	2.01,92   	39  PR 	7.29,71	20  PR 	
    Ovchinnikov, Andrej        	MB2	RUS	40,52   	52  PR 	4.50,91	71  SB 	2.10,61   	71  PR 	       	       	
    Kornaukhov, Maksim         	MB1	RUS	40,58   	53  PR 	4.12,64	15  PR 	1.59,61   	22  PR 	7.17,03	10  PR 	
    Rakov, Nikita              	MB1	RUS	40,64   	54     	4.15,46	24  PR 	2.03,26   	47     	7.29,66	19  PR 	
    Kolegov, Dmitrij           	MB2	RUS	40,74   	55  PR 	       	DQ     	2.07,29   	67  PR 	       	       	
    Artamonov, Andrej          	MB2	RUS	40,78   	56  PR 	4.20,24	35  PR 	2.03,14   	44  PR 	7.32,67	23     	
    Fedotov, Dmitrij (2001)    	MB2	RUS	40,80   	57  PR 	4.25,47	46  PR 	2.04,26   	57  PR 	7.37,68	28  PR 	
    Bodrov, Igor               	MB2	RUS	40,83   	58  PR 	4.06,01	6   PR 	2.00,38   	27  PR 	7.20,51	13     	
    Beloruscev, Maksim         	MB1	RUS	40,85   	59  PR 	4.27,28	50  PR 	2.06,44   	66  SB 	       	       	
    Fakhrutdinov, Ayaz         	MB1	RUS	40,89   	60  PR 	4.28,54	53  PR 	2.08,72   	68  PR 	       	       	
    Nikiforov, Aleksandr       	MB1	RUS	41,01   	61  PR 	4.24,40	43  PR 	2.05,81   	62  SB 	7.39,15	34  PR 	
    Akhmetkhanov, Ilnur        	MB2	RUS	41,03   	62  PR 	4.49,50	70     	2.04,55   	59  PR 	       	       	
    Fadeev, Artem              	MB1	RUS	41,08   	63     	4.40,06	68  PR 	2.10,20   	70     	       	       	
    Russkikh, Orkhan           	MB1	RUS	41,40   	64  PR 	4.21,00	38  PR 	2.03,98   	53  PR 	7.38,57	32  PR 	
    Kaptelev, Artur            	MB2	RUS	41,61   	65     	4.27,34	51     	2.04,39   	58     	       	       	
    Ryazanov, Denis            	MB2	RUS	41,62   	66  PR 	4.23,86	42  PR 	2.05,98   	63  PR 	7.37,80	29  PR 	
    Khadykin, Mikhail          	MB2	RUS	41,69   	67  PR 	4.19,15	33  PR 	2.03,47   	50  PR 	7.34,44	25  PR 	
    Malashin, Maksim           	MB2	RUS	41,84   	68     	4.37,34	64     	2.09,46   	69     	       	       	
    Dengin, Aleksandr          	MB1	RUS	42,21   	69     	4.38,00	66     	2.11,30   	72  SB 	       	       	
    Shherbakov, Dmitrij        	MB2	RUS	43,41   	70     	4.18,78	32  PR 	2.00,98   	33  PR 	7.27,32	17  PR 	
    Semirunnij, Vladimir       	MB1	RUS	56,44   	71     	4.00,53	2   PR 	          	       	7.00,15	1   PR 	
    Sveshnikov, Vadim          	MB1	RUS	        	DNF    	4.13,30	18  PR 	2.01,43   	36  PR 	7.38,15	31  PR 	
    Varavkin, Nikita           	MB2	RUS	        	DQ     	       	DQ     	1.56,84   	9   PR 	       	       	
    Sharapov, Maksim           	MB2	RUS	        	DQ     	4.02,15	3   PR 	1.55,82(6)	4      	7.14,26	8      	
    
                

Sportgeschiedenis

    Dan Cameron

    1. WordPress 5.1 “Betty”
    2. WordPress 5.1 RC2
    3. WordPress 5.1 Release Candidate
    4. The Month in WordPress: January 2019
    5. WordPress 5.1 Beta 3

    DEO

      ServiceBaard

        Tweakers

        1. Oppo kondigt 5g-smartphone en cameramodule met 10x optische zoom aan
        2. Bethesda komt met roadmap van gratis nieuwe content voor Fallout 76
        3. 7+ Taskbar Tweaker 5.6.0.4 bèta
        4. GeForce Game Ready Driver 419.17 WHQL
        5. WSUS Offline Update 11.6
        6. Telenet opent derde hal voor freeroaming-vr in Hasselt
        7. Anthem - Hoogvlieger met gebroken vleugels
        8. Huaweis vouwbare 5g-smartphone lijkt ontwerp met een enkel scherm te hebben
        9. Virgin Galactic bereikt een hoogte van 90km met eerste ruimtevaartpassagier
        10. 'TSMC zal in 2020 eerste 5nm-chips leveren voor Apples iPhones'

        Autoweek

          Nu Muziek

            Nu Auto

              Nu Sport

                Playstation3

                  Security


                    Leave a Reply

                    You must be logged in to post a comment.